Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elviselni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni a párom féltékenységi rohamait? N

Figyelt kérdés

A párom mindigis féltékeny típus volt, de az utóbbi időben már túl megy minden határon.

Nem hagyhatom elöl a telefonom, mert elolvassa a beszélgetéseim. (Nem akarom megváltoztani a billentyűzárat, mert azt hinné, hogy akkor meg titkolnivalóm van, és azért gyanakodna)

Nincsenek nagyon olyan személyek az életemben, akikkel sokat beszélgetnék chaten, egy csoporttársam van, akivel néha váltunk pár szót.

A páromat ez olyan szinten zavarja, hogy kb óránként ellenőrzi, mikor voltam elérhető az adott alkalmazásban (WhatsApp), mert akkor biztos vele beszélgetek.

Ha tudja, hogy szünet van az óráim közt, rögtön felhív ellenőrizni, hogy nem beszélek-e épp valakivel. Ugyanez, ha hazafelé indulok. Ma megálltunk beszélgetni a sráccal 5 percet a megállóban (neki a másik irányba kellett menni), erre máris hív a párom, hogy hogyhogy nem küldtem még neki SMS-t arról, hogy az állomáson vagyok-e már, már 12.10 van, ilyenkor mindig szoktam.

Ebből persze rögtön kiderítette, hogy biztos megálltam beszélgetni, és jól lecseszett a telefonba, azt se hagyta, hogy letegyem. Jött azzal, hogy megcsalom, hogy hanyagolom, hogy hazudok....


Szeretem, de már teljesen belefáradtam, hogy nincs semmi magánéletem.

Én nem ellenőrizgetem, féltékeny típus sem vagyok, felőlem oda megy és azzal, akivel akar, ha meg akar csalni, úgyis meg tudná tenni úgy, hogy semmit sem veszek észre.


Nagyon régóta vagyunk együtt, de ez új mánia nála, olyan 2 éve kezdődött, de csak 2 hónapja ment át ennyire durvába.


Fogalmam sincs, mit csináljak, hogy megnyugodjon kicsit.


Nem csaltam meg, ha ez számít.


2018. dec. 13. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Állj a sarkadra, változtasd meg a billentyűzárat.
2018. dec. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél kevesebbért is szakítottam már, szóval nem tudom mit mondhatnék, mert számomra ez nem tolerálható kategória...
2018. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És te még vele vagy? Jézusisten.
2018. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

És miért nem mondod, hogy elég. Innentől nem nézheted a telefonomat, nem fogsz ellenőrizgetni stb. Ha nem tetszik akkor fel is út ....

És miért nem mondod, hogy igen leálltam beszélgetni...és akkor mi van? Tán ő is beszélget másokkal, nem? Miért hagyod magad ennyire irányítani, miért hajolsz meg előtte? Főleg ha nem tettél semmit.


A barátod betegesen féltékeny.


És megint... egy idiótának van barátnője a sok normális pasi meg szingli.

2018. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Börtönben sem ellenőriznek ennyire. Nekem ez már túl sok lenne, nem bírnám.
2018. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen exem, hármat találhatsz végül miért szakítottam vele.. Sokféleképpen próbáltam hatni rá, de semmi se használt, egyre rosszabb lett a helyzet. Szakítás után is még évekig zaklatott elég kemény módon. Azóta ha a féltékenység szikráját is felfedezem valakiben, az szakítóok, ha nincs teljes bizalom, nincs kapcsolat, én is megadom és el is várom. Esküszöm ezerszer rosszabb volt ebben a terrorban élni, állandóan bizonyítani, hogy nem vagyok egy hazug ringyó, mint az, amikor egy korábbi kapcsolatomban megcsaltak.
2018. dec. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék rögtön, ha egy kiadós beszélgetés után sem változtatna ezen.

Súlyosan önbizalomhiányos és ezt rád vetíti ki azzal hogy nem hagy 5 percnyi magán életet sem, ez már beteges.

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy nincs több magán életed.

2018. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!