Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy a barátom várja vissza az 1000 forintját tőlem?

Figyelt kérdés

Ma nem volt nálam készpénz és akartam venni egy szendvicset és mentes vizet, úgyhogy kértem a barátomtól egy ezrest, pontosabban 920 forintot. Odaadta, mondtam neki, hogy holnap visszaadom mikor jön hozzám. Ő erre: oké. Szerintetek ez nem fura? Nincsenek anyagi gondjaim jól keresek. Ő is dolgozik és a szüleivel él, a barátaival való szórakozásra rendszeresen és sokat költ, szóval nem arról van szó, hogy különben nem tud enni... Általában nálam találkozunk, én olyankor ellátom őt, mindig főzök, amit szeretne és nem egyszerű az ízlése... Nem anyagi értelemben esett nekem ez rosszul, csak hát már nem vagyunk tinik és 3 éve együtt vagyunk, azt hittem, hogy egy ezres nem is lehet téma. Ti mit gondoltok erről? Én 26 éves vagyok, ő 30

Ui.: nagyon remél, hogy nem anyagiasnak tűnik a kérdésem, mert akkor nagyon nem sikerült atadni amit szerettem volna. 🙂


2018. dec. 13. 23:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen normális dolog, a kölcsön visszafizetendő...
2018. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
59%
Ezer forintot egy csövesnek adok; nem azért, mert megtehetem, csak mert jólelkű vagyok. Szánalmas a barátod (abban az esetben, ha nem költ nagyságrendekkel nagyobb összeget rád havonta). Szóval ez nem fura, hanem szimplán nagyon gáz, főleg 30 évesen a részéről (és még Anyuval él).
2018. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
88%
Most ez az oké kb semmit sem jelent. A kérdésből azt hittem, hogy majd kiderül, hogy ment oda hozzád visszakérni. Ez az oké csak egy amolyan nyugtázás, nem hiszem, hogy azt jelenti, hogy visszakéri
2018. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
68%
Az egyes válaszoló nem olvasta el a kérdés alatti leírást. Amúgy az 1000 Ft gáz, alapból.
2018. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
62%
Add neki szépen vissza. Mellékeld a nálad elfogyasztott ételekről szóló számlát is hozzá.
2018. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Visszaadom, nem kérdés, csak rosszul esett. Nem költ rám, mert nem járunk nagyon fizetős helyekre, ha mégis, felezünk
2018. dec. 13. 23:12
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
he? én is leokézom ezt aztán olyan gyorsan el is felejtem, szerintem nem várja vissza, csak te gondolod ezt. Pl adok anyámnak kölcsön 3000 forintot mondja, hogy holnap visszaadja én azt szoktam válaszolni, hogy oké majd megbeszéljük, aztán 1 hónap múlva mikor megyek hozzájuk, akkor egy jót kajálok meg beszélgetek és meg volt beszélve :D nem kell ebből ügyet csinálni.
2018. dec. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
75%

Akkor te meg ne főzz rá ha átmegy hozzad , nem vagy te a cselédje

Egyen otthon és úgy menjen at , vagy csináljon magának

Nalam ez kapcsolatban soha nem jelentett problémát ha kert apró pénzt. kajára . Soha nem kertem vissza. Nálunk ez oda vissza ment. Pl amikor 50.000 Ft kert tolem költsön azt vissza adta az más mert nagyobb összeg.

N24

2018. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%
Ezeket a faszikat honnan szeditek... es a nagy kerdes, hogy miert lepnek meg az ilyenek miutan ennek ellenere együtt maradtok velük :'D.
2018. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nen akarok ügyet csinálni, csak kicsit rosszul esett mert fordított esetben oké helyett én azt mondom, hogy hagyja csak. De persze mindenki más nem balhézom ezen... Köszi a válaszokat 🙂
2018. dec. 13. 23:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!