Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni wcre a baratom miatt?

Figyelt kérdés
Tudom lehet ez nagyon vicces...es abszurdum...de par nappal ezelott elrontottam a gyomromat es nagyon hasmenesem van...amit meg tulelek...pedig a hasam is faj. Viszont amikor wecere kene mennem akkor hangosan tudom csak elintezni a dolgomat es nagyon ciki. A baratommal egyutt elunk es nem tudok nem elmenni wcre amikor o epp nincs velem. Meg a melobol is egyszerre erunk haza es igy semmit nem tudok elintezni..pedig haza erve olyan jo lenne kicsit... :( ezert faj a hasam..a meloban nincs sok idom..ott neha elszabadulok azert...de 4 ora utan semmi..tegnap amikor levitte a szemetunket a szelektiveset valogatni...akkor volt kicsi idom..de konkretan ra stresszelek erre. Nem tudtam mennyi ido mire feljon stb. Zenet nem akarok nyomatni a wcben. Feltuno lenne.. Csak 4 honapja lakunk egyutt..ez nagyon kellemetlen nekem. Nem tudom hova menjek. Jelenleg is kene :( tudom..ez fura. Meg a szuleimhez sem tudok hazamenni. Pedig ott eskuszom nem erdekelne ha hallanna barki is. A baratom viszont..tuti kiabrandulna belolem. Pedig en mar tenyleg hallottam ot szellenteni, stb. Engem oke h nem zavart..na de forditva? Nem tudom mit gondolhatna ezutan rolam. Hogy gusztustalan vagyok vagy jajj de gaz..meg budos lesz. Szerintetek hogy oldjam meg? Vicc az egeszben hogy pont mostanaban nem megyunk sehova sem, es o sem a barataihoz.
2018. dec. 11. 21:43
1 2
 1/19 Lady Beth ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni hogy valaki azért szakítana mert a barátnője hangosan végezte a dolgát a mellékhelyiségben...Ha igen, akkor meg jobb is hogy elment.
2018. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 The pale emperor ***** válasza:
92%
What the fuckin' fuck..
2018. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

én ezeket a kérdéseket úgy megmutatnám az adott kérdező párjának..csak, hogy lássa mivel kedveskedhet a szerelmének..pl pár perc távollét


ezért van Amerikában az új házakban is ilyen marha hangos elszívó..


de egyébként én is azt mondom, hogy ez bele kell férjen, szellentés meg még egymás előtt is..

pl szülni sem egy nyalánkság aztán mégis mennyien csinálják..

szerintem nem fog ő ezzel törődni, nincs megszabva, hogy aki szép meg nő meg picike az már akkor halkan, szagtalanul operál..


szóval le a fejjel és...XD

2018. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, emiatt miért ábrándulna ki belőled? Ez egy természetes dolog, menj el wc-re nyugodtan, különben még jobban fájni fog a hasad, vagy ami tényleg ciki lenne, ha már végkép nem bírnád visszatartani és történne egy "baleset".
2018. dec. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy természetes dologról gusztustalan gondolatai támadnak akkor gondolom magáról kezdeni gyártani. Én így tennék. Szerintem ezt az egészet felejtsd is el hogy ciki mert akkor inkább a helyedben szakítanék. Vicc lenne a végén orvosnál kötnek ki a hasfajasom miatt. Ennek semmi értelme. Ha szeret úgy szeret ahogy magát is hiszen ő is jár nagy WC-re és ő sem mindig halk. Ezt vagy lekuzdod magadban vagy haza költözöl mert ennek semmi értelme!!! A kapcsolatban úgy kell elfogadni a másikat ahogy van és ha szeret ez a legkisebb legaprobb problémája lesz. Hiszen az is!!! Semmiség!!!
2018. dec. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, kérd meg a párodat, hogy hallgasson fülhallgatóval valamilyen zenét vagy menjen le a boltba, mert most gyomorrontásod van és kellemetlen lenne számodra, ha tudnád, hogy végighallgat.


Hasonló a helyzet nálam is. :) Én is komplexusos voltam mindig is ilyen szempontból még az előtt a párom előtt is, akivel egy évig együtt is laktunk. Egyszerűen nem ment, csak akkor, amikor nem volt otthon.


A mostani páromnak egyébként ezt mondtam, amit leírtam neked, amikor elmentünk együtt egy olyan helyre nyaralni, ahol papírból voltak a falak. Meglepődött, majd adott egy puszit és kedvesen elment bevásárolt az aznapi vacsihoz. :))


Mostmár sokkal kevésbé vagyok szégyenlős előtte ilyen téren és ő is megértő. Bár ezt vicces kijelenteni, a kapcsolatunk erősödött ezáltal.. :))


21/N

2018. dec. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is van hangos elszívó ami megoldja a problémát, amúgy pedig ki lehetne cserélni a wct olyanra aminek van kus pereme, es akkor arra érkezik a cucc. Az nem hangos. Vagy kibélelheted a wct papírral. A kellemetlen szagokra pedig szintém az elszívót vagy illatosítót javaslok :)
2018. dec. 12. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj ezen, ez egy teljesen normális dolog! Senki se tökéletes, biztos neki is van valami dolga, amire nem büszke, de csak nem dobod miatta.
2018. dec. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
En 2 eve meglatogattam egy lanyt. Nala toltottem el 2 hetet. Pont akkor romlott el a furdoszoba ajtaja es nem lehetett becsukni teljesen az ajtot mert szorult. Nekem viszont nagyon kellett sz@rnom es nem volt mas valasztasom. Miutan vegeztem a dolgommal akkor o meg kint kuncogott es mondta hogy hallott mindent. Jot nevettunk rajta es nem pattintott le, sot, ma mar a felesegem :)
2018. dec. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
27%
Vigyàzz a gyomrodra.Szedj hasfogót.Egyél könnyen emészthető ételeket.
2018. dec. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!