Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Aggódnom kellene? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki sokáig udvarolt, de soha nem lépett. Megelégeltem, és elhívtam én, amibe örömmel bele is ment. Elkezdtünk találkozgatni, de sokáig meg-megjegyezte, hogy csak barátkozunk, és ez nem randi.


Aztán végül még is összegabalyodtunk, most már hivatalosan is járunk, találkoztunk egymás családjával, nagyon jól megvagyunk. Csak egy dolog nem hagy nyugodni. A barátaival nem találkoztam, és erősen gyanítottam, hogy nem is tudnak rólam. Rákérdeztem, és mondta, hogy tényleg nem mondta nekik, mert nem volt rá alkalom. Mondjuk tényleg nem találkoztak mostanában, de se telefonon, se máshogy nem mondta egyiküknek sem, hogy már nem szingli. Azt mondja, személyesen akarja. De már több mint fél éve együtt vagyunk. Mi lehet a baj? Nem hiszem, hogy bármi ciki lenne bennem, és egyébként nagyon jó és harmonikus a kapcsolatunk. És miért nem akart az elején olyan nagyon kapcsolatnak hívni, ami köztünk volt, ha ő kezdett udvarolni? Lehet, hogy csak túlspilázom, szerintetek?


2018. dec. 14. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
szerintem te spirázod túl. pláne ha nincsenek olyan nagy mindennapos barátai, miért mondaná el?
2018. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mielőtt összejöttünk, nagy társasági életet élt, sok barátja van, és sokat is beszél velük telefonon meg viberen napi szinten.
2018. dec. 14. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
akkor sem biztos hogy azt akarja hogy folyton a csajáról kérdezgessék
2018. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1, Nem akar felvállalni.


2, Az elmúlt fél évben nem találkozott velük, telefonon pedig nem lehet egy olyan intim témát közölni, hogy: "Hé Józsi, új barátnőm van!", mert akkor... összedől a világ. Ilyen intim infót, kizárólag személyesen lehet közölni.


Válaszd ki a legvalószínűbbet.

2018. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is eszembe jutott, de nem fura, hogy a családja előtt felvállal, de a barátok előtt nem?
2018. dec. 14. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A családja véleményétől ezek szerint nem tartott.


Lehet a barátai egy ilyen tipikus beszólogatós kankört alkotnak, akik alázgatják egymás barátnőit, a hátuk mögött sörözés közben, és ő nem akarja a kapcsolatot előttük felvállalni.


Előbb-utóbb ki fog derülni mi van, mert ha tényleg a barátai, akkor fura már így is, hogy ilyen hosszú ideje (fél éve) nem találkoztak, és beléjük fogtok futni.

2018. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok nem agyalni ezen többet.
2018. dec. 17. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!