Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a párommal eltérő az életritmusunk?

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatban élünk, leginkább Skype-on és Messengeren kommunikálunk, viszont nem tudunk rendszert vinni a beszélgetésekbe! Éjszakai műszakban dolgozik, napközben alszik, de ez is teljesen változó, hogy mikor! Sokszor leírok neki valamit és több órát várok, mire válaszol! Engem ez megőrjít! Tavasszal szeretnénk összeköltözni!

Ti ebben az esetben mit tennétek? Mit tanácsoltok?

24/N



2018. dec. 14. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Tavaszig már fél lábon is kibírod szerintem. Az már bőven a belátható idő kategóriája.

Mellesleg nem kell a párod seggébe bújni, ugyanolyan beosztásban dolgozó emberek is sokszor csak órák múlva tudnak válaszolni egymásnak...nem is értem ezen miért kell besértődni.

Dumáljatok akkor többet, amikor nincs éjszakázás.

2018. dec. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem mindig ejszakas, nem? Tavaszig nem sok ido van mar.
2018. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha csak átmeneti és régóta, kibírható. Felnőtt, dolgozni és pihenni is muszáj neki is. Ha ezen feszkózol, ő is meg fog őrülni tőled...
2018. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!