Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltérő szexuális igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltérő szexuális igények esetén elvárható-e a tolerancia mindkét fél részéről?

Figyelt kérdés

Van néhány dolog az ágyban amire a párom nem kapható és én ezt el is fogadom. Megkérdeztem, nemet mondott, tudomásul vettem.

Ezért az interneten szoktam ilyen videokat nézni. A múltkor meglátta, és ezért veszekedett velem.

Mi lehet a megoldás ? Még a videokról is mondjak le ?


2018. júl. 11. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Papucs in the making
2018. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
valami beteges dolgot akartál kérni tőle legalább?
2018. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
49%

Csald meg és kérdezd meg, hogy "na most jobb?"

Utána pedig szakíts vele.


Ahelyett, hogy örülne annak, hogy megoldod magadnak a vágyaidat megcsalás nélkül még nekiáll veszekedni, eszem-f_szom megáll.

2018. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%

1.A tv-re nem vagyunk féltékenyek.

2.Ha eléggé szeretem a páromat egészséges és morális határokon belül bármire hajlandó vagyok,amivel örömet szerzek.

3. Nincs.

2018. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb eltérés esetén lehet kompromisszumot kötni, túl nagy különbségek esetén viszont szakíts. Hosszú távon csak baj lesz belőle.

Az a helyzet, hogy alapesetben csak a pároddal szexelsz, amíg a kapcsolat tart. Évekig, évtizedekig nem fogsz tudni lemondani neked fontos dolgokról, ahogy ő se fogja élvezni, ha muszájból bevállalja.

2018. júl. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Innen már a gondolatrendőrség következik...
2018. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

attólf függ, ha pl valami nagyon beteg dologról (pedofília, animalszex) lenne szó, kiakadnék én is. ha valami normàlnak nevezhető kategória, akkor elvárható lenne tőle, hogy ne akadjon ki. bár a körítés is fontos, hogy pl direkt úgy nèzted, hogy ő is lássa, mintegy az orra alá dörgölésként, vagy random "lebuktál".


miről van szó? én is kíváncsi vagyok :D

2018. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező! Csak írd már meg mi az a pokol bugyrait ígérő fétish. Ha azt mondod sima orál bizonyára torkon szúrom magam.
2018. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha kicsit is szeretne akkor megadná ezeket a dolgokat. Én páros lábbal rúgnám ki az ilyet, te szerencsetlen! A szex jó dolog nem az ilyen nyámnyila pitsáknak való!
2018. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Semmi extra. Az orált néha bevállalja az analt nem. Ez még nem is zavar annyira. Ami a probléma, hogy nagyon szeretném ha gyakrabban lenne harisnyában. Ezt azért nem akartam kiirni mert ez a legjobban elutasitott fétis a gyk válaszolók között.
2018. júl. 12. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!