Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez puszta véletlen lenne?

Figyelt kérdés
Mondtam a barátomnak hogy hétfőn a barátnőmmel találkozom, erre pont arra a napra kitalált egy programot, és elhívott magával. Nem mertem neki nemet mondani, csak fura hogy pont arra a napra találta ki azt a programot.
2018. dec. 15. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsi volt rá melyiküket "választod"
2018. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura hogy nem mer nemet mondani valaki egy párkapcsolatban.. Gondolom az ágyban is az van amit ő akar akkor amikor ő akarja.. Épitő kapcsolatok az ilyenek.. :(
2018. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam volna le a korábban megbeszélt, barátnővel való programot, csak azért mert neki hirtelen kipattant valami a fejéből. Ha beteg lenne, vavy valami olyan problémája lenne, amiben szüksége van rám, akkor természetesen felülírja a barátnőzést. Értelmes emberek, akik kapcsolatban vannak, ezt megbeszélik, és egyeztetik egymással.
2018. dec. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Nem mertem neki nemet mondani"


Miért nem mertél? Féltél, hogy megbántod őt és megharagszik vagy inkább féltél, hogy kiabál veled és bántani fog?


Igazából egyik sem normális dolog csak, ha az utóbbi esetről van szó akkor azonnal ki kellene lépned a kapcsolatból. Bár talán csak szófordulatnak használtad.


Egyébként te tudhatod, hogy mennyire véletlen és mennyire szándékos korlátozás. Tedd fel magadban a következő kérdéseket..


-Mennyire féltékeny típus?

-Próbált-e már korlátozni valamiben?

-Mennyire várja el, hogy beszámolj neki, hogy mikor merre jártál.

2018. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer volt hogy hosszabb ideig nem voltam elérhető Facebookon, irt, nem írtam neki vissza, mert nem is voltam Facebookon, és azt mondta hogy már felakart hívni hol vagyok.
2018. dec. 15. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hogy lett volna vèletlen? Egy fèltèkenykedős fa..tarisznya. Normális ember nem akad ki azon, hogy a párja nem ír vissza egyből. Gondolom nem tetszett neki, hogy elmèsz a barátnőddel, mert biztos pasiztok, de ügyes volt, mert nem balhèzott miatta, hanem aljas módon rászervezett programot. Tudod mikor mondtam volna le a korábban megbeszèlt programot, pláne így, hogy előtte tudott róla. Simán megmondhatják volna neki, hogy a korábban lebeszèlt dologra mèsz, az övèt meg tegyètek át máskorra. Ha megsèrtődik, tegye, nincs oka rá. De tèged aztán marha könnyű manipulálni ès dróton rángatni.
2018. dec. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!