Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még menthető vagy ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még menthető vagy ennek egyszer vége lesz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel össze vesztünk.Nagyon hülye dolog miatt,ő velem szeretne bulizni,de mivel elég sokat dolgozom nem megy már nekem,erre rávágta hogy ha hosszú szabin leszek,de én akkor se szeretnék mert nekem már ez a hajnalig tartó bulizás nem megy,ebből már kinőttem.Erre olyanokat mondott hogy ha szeretem akkor eltudok vele menni,mert a legjobb barátnőjét is elviszi a pasija stb.Már majdnem földhöz vágtam a telefont,nekem ez ha szeretsz értem megteszel mindent dolog kicsit zsarolos,mert én nem várom el hogy miattam ne menjen bulizni a barátnőivel.Szeretem,de ha ő ezeket elvárja,mert konkrétan kifejezte hogy csalódott bennem.A barátimmal se járok bulizni,mondjuk ők is dolgoznak az tény a barátnőm meg továbbtanul így persze érthető hogy ráér.Nagyon sz..r már ezektől a kedvem.Szexet már fel se hozom(még nem feküdtünk le)mert abból is vita lesz úgy is.Már ott tartok hogy elmegyek egy szexpartneres nőhöz az legalább nem b..sztatt ilyen hülyeségek miatt.Nagyon ideges vagyok már,amikor össze jöttünk örültem,de már kezdek belefáradni és még ő van felháborodva,én meg tök normális hangnembe mondtam neki,pedig ha dühős vagyok akkor üvöltők is.
2018. dec. 16. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Igen, ez érzelmi zsarolás.

Éretlen gyerek még.

Üljetek le higgadtan és beszéljétek meg a problémát. Ha nincs változás akkor marad a szakítás.

2018. dec. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Hány éves vagy és hány éves csajjal jöttél össze? Amúgy ha még 23-24 évesen a bulizás az élete valakinek, az már űbergáz.. Sajnos még múltkor olvastam itt ilyen csajról.

Ha fiatalabb, még attól is gáz, mert szerintem nem ez az élet értelme, hogy halálra bulizod magadat.

2018. dec. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha szeretne, akkor bulikázás helyett a farkadon pörögne. Te csak arra kellesz, hogy legyen aki fuvarozza meg fizeti a belépőt és az italt.

Te meg tanuld meg kezelni az indulataid. Telefont se kell dobálni és ordítani se. Ennek az lesz a vége, hogy előbb fogod megütni, mint megdugni.

Ennek itt kéne pontot tenni a végére, mielőtt rosszabb lesz.

2018. dec. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó, én is kiabálós voltam az egyik exemmel, meg törtem össze telefont is, DE SOHA a büdös életbe nem ütöttem meg, és soha nem bántottam volna őt.

Inkább vagy magamat ütöttem meg dühös helyzetbe, vagy a szekrényajtót ütlegeltem. Ugyan is bennem ott a gondolat, hogy ha megütnék egy nőt, nem nevezhetném magam férfinak többet. Szóval egyszer nem ütöttem meg még nőt. Igazából nem is létezik olyan ok, amiért meglehetne.

Megcsalásnál se, mert egy nő nem a tulajdonom, attól mert velem van, vagy volt.

2018. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézz magadba őszintén: tényleg szereted ezt a lányt? Akkor hogy hagyhatod egyedül császkálni az éjszakában?
2018. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden elmúlik egyszer...
2018. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vége lesz. Eltérő élet szakaszban vagytok, o meg partizik, te már dolgozol.


Mikir o is dolgozni fog, akkor már nem fog erre emlékezni, viszont majd hirtelen azt kezdi feszegetni, hogy te miért nem tanultál tovább.

2018. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat sem fogja sokáig fenntartani magát...!

F.

2018. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

"Már ott tartok hogy elmegyek egy szexpartneres nőhöz az legalább nem b..sztatt ilyen hülyeségek miatt."


Eddig ezt csak hímnemű egyedek szájából hallottam. Ennyire vagytok képesek. Ha valami nem jó, nehogy szakítsatok, megbeszéljétek, menj el egy másik nőhöz. Tipikus. Na meg gyerekes.

És pont ezért azt írom, hogy összeilletek. Neki csak a buli, neked meg inkább a félrekúrás és a telefon összetörés a megoldás. Ergo, mindketten olyan messze álltok a felnőtt kapcsolattól, mint Makó Jeruzsálemtől.

2018. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon éretlen lány a viselkrdése alapján. Egyrészt azért, mert próbál irányítani méghozzá annak "jogán", hogy szereted... Ha ő igazán szeretne, mégha be is látná, hogy bármit megteszel érte, volna annyira értelmes, hogy nem él vele és legfőképp nem kiabálja rád, ha nem az van, amit ő akar...

Másrészt pedig egyáltalán nem látja be, hogy neked erre se időd, se energiád nincs... Nem belátö... Beszélni kéne vele, ha akkor is hisztizik, akkor nem sok értelme van ennek.

2018. dec. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!