Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt mégis hogy értsem? Vége...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy értsem? Vége vagy még menthető?

Figyelt kérdés

Barátommal még nem túl régóta vagyunk együtt de, ezelőtt fél évvel már alakulóban volt valami csak rettenetesen összekaptunk. Fél évig csendben néztük egymást, egyikünk sem mert kezdeményezni.

Most egyszerűen volt egy rossz napja, nekem is, célozgattam rá de egyszerűen nem érdekelte mi a baj és lelépett aludni ezt nem szépen közölve...

Ez már a 4. nap hogy nem válaszol az üzenetemre, közös csoportban sem, sehol... Mégis mire gondoljak? Mit tehetek? Előtte nap pont mondta nem akar mást még ha hisztis vagyok sem.... Kérlek segítsetek, 11 éve tetszik ez a fiú...!

17L



2017. júl. 6. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg szemelyesen
2017. júl. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, mivel nem válaszol, és elég sokat dolgozik is.
2017. júl. 6. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Hívd fel telefonon...
2017. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!