Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető ez a kapcsolat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető ez a kapcsolat, vagy már vége?

Figyelt kérdés

20 hónapja vagyunk együtt. Soha egyikünknek se volt ilyen hosszú kapcsolata szóval nem vagyunk nagyon tisztában vele, h milyen az amikor elmúlik az első rózsaszín köd. Én az a típus vagyok, akit sokat kell dicsérni, mert elég önbizalomhiányos vagyok. Eljutottunk oda, h én azt érzem már nem is tiszteljük egymást, mindig csúnyán szólunk egymáshoz és rengeteget veszekedünk. Aztán jön egy nyugisabb időszak akkor minden rendben majd kezdődik előröl.

Tegnap azt éreztem, h én ezt már nem bírom, belecsavarodtam a szerepbe amit magamra erőltettem. Ugyanis olyanná váltam, aki mindig nyomatja magát a másiknak, folyton vele akartam lenni, mindig ugrásra készen álltam, és mégis elvártam h küzdjön értem, pedig mindig elérhető voltam neki. Utálom ahogy viselkedem vele, mert tudom h a belső szorongásaimat vetítem ki rá, h majd elhagy, és azt provokálom, h aztán igazam legyen. Félek h értéktelen vagyok, és ezt úgy kezelem, h értéktelenné és unalmassá is teszem magam.

Egyszerűen csak utálom a viselkedésemet, h így ráerőltetem magam, de ugyanakkor nem bírok ezzel leállni. Ő azt tanácsolta, h gondolkozzak pár napot, h mit szeretnék, ne ilyen elhamarkodottan döntsek, mert ő szeret engem, és szerinte meg tudjuk beszélni és oldani a gondjainkat. Szerintetek? Van ebből kiút? Vagy már annyira elbénáztam ezzel a túlzott ragaszkodásommal, h folyton csesztettem h h viselkedjen, ha nem úgy lett ahogy én akartam hisztiztem, h már csak akkor szabadulok ettől az énemtől, h elszaladok tőle, és a kapcsolattól is?

Nagyon hálás lennék ha vki segítene, szeretem a barátom, és gyakran tisztában is vagyok vele h a gondom nem , hanem h saját magam nem tudom elfogadni. De nem tudom h mellette tudok-e ezen változatni vagy már késő?

21L


2014. máj. 30. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ennyire önértékelési problémáid vannak, azt szakemberrel kéne kezeltetned, szerintem te is érzed, hogy ez mennyire nem normális, pláne az, hogy ezt a kapcsolatodban éled ki. Ha el is hagynád most a barátod, egyáltalán semmi garancia nincs arra, hogy más jobban tolerálja a komplexusaid.

Ha szeretetitek egymást, akkor oldjátok meg a problémáitokat, beszéljetek róla nyíltan, őszintén és te pedig keress fel egy jó pszichológust, aki segít a komplexusaidon, mert magától az nem fog elmúlni.

2014. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-2 szer elmegy ez a drámázás aztán a srác besokal és pá.Mielött ráhangolod magad a hisztire ülj le és gondold végig.Nem kell egy kapcsiba állandóan egymás seggébe bújni.Elfásultok kiégtek.El múlt már a lovagkor is csoré harcoljon küzdjön érted.Kivel és miért?Nem csak körülötted kelljen forogjon a világ.Ne fojtsd meg.Hosszú távon ez nem fog menni ölitek egymást.
2014. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!