Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan ember, aki nem tud monogám lenni?

Figyelt kérdés
Ha bele is kezdek egy kapcsolatba, nem tudom kizárni a többi férfit. Ugyanúgy kívánok más pasikat is, hiába vagyok szerelmes. Megcsalni sosem csaltam meg senkit, de már 3 éve nem volt par hónapnál hosszabb kapcsolatom, mert egyszerűen nem tudok(nem akarok?) elköteleződni.

2018. dec. 16. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Van. És minél jobban néz ki valaki, annál nehezebb monogámnak lenni.
2018. dec. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

# 9


De hét nem kötelező a házasságot választani. Senki nem tart senki fejéhez fegyvert, hogy köteleződj el...


Lehet élni így is, mint a büdös hippik akik dugtak össze vissza a kommunákban, mert hát ők is szerették egymást. Azt sem tudták sokszor melyik gyerek kié, amúgy is együtt nevelték őket. Tök jó dolog ez is, aki így akar élni, éhet így is.


A család senkinek sem kötelező, ahogy a megállapodás és elköteleződés sem.


Igen, én is van, hogy vonzódok másokhoz, de számomra fontosabb egy stabil kötelék, mint a másik életmód. Mindenki eldöntheti magának.

2018. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha szeretek valaki, vagy megcsalom, vagy nem! De ez 100%.
2018. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"A legtöbb nő ponthogy csak egy partnerre vágyik, eszébe sem jut más mellette, legalábbis évekig biztos nem"


Egy darabig, utána mindenkinek kinyílik a szeme mint az alvósbabáké ha felülteted őket. Döntés kérdése kacsintgatni kezdesz-e vagy a kitűzött cél felé haladtok.

2018. dec. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#12 Azért védekezés nélküli orgiákban nem szeretnék részt venni, főleg nem egyéjszakás kalandból teherbe esni, de kösz. Mindig csak egy emberrel szexelek és csak kapcsolatban csinálom gumi nélkül😀Sőt, nemibetegszűrésre is rendszeresen járok, még a védekezés ellenére is. Attól, hogy szeretek szexelni, még van eszem és felelősségtudatom.


Amúgy azért zavar a dolog, mert én ponthogy szeretnék megállapodni. Olyan jó lenne, ha annyira szerelmes tudnék lenni, hogy senki más ne érdekeljen. De én nem ilyen vagyok, nekem kellenek az izgalmak, a kalandok, a “rosszalkodás”. És ezen marha nehéz változtatni, kb mintha egy hal fára akarna mászni. De nem mások miatt akarnék változni, hanem magam miatt.

2018. dec. 16. 17:22
 16/19 anonim ***** válasza:

# 12-s vagyok


Igen, azt utána akartam odaírni még, hogy a védekezés remélem észben van ilyenkor, mielőtt AIDS vagy bármit összeszed az ember. :)


Voltál már amúgy szerelmes?

Én 27 vagyok, és most először tudtam meg, milyen. Úgy sokkal könnyebb lemondani mindenki másról, mert senki más nem tudja megadni azt, mint az a másik.


Egyébként látom fiatal vagy, nem muszáj még elköteleződésen gondolkodnod, ha ennyire távol van tőled. Éld az életed. Inkább most, mint később.

Nem tudhatod, milyen leszel 5 év múlva. itt is olvastam olyat egy nőtől, aki 10+ éve házas, a férje előtt ő is elég kicsapongó volt.. Őt meg soha nem csalta meg, most 10 év után jutott el egyáltalán oda, hogy erősen elkezdett vonzódni valakihez.


De őszintén, én sem vagyok szerelmes típus, és én már éreztem 1-2 vonzalmat más iránt, míg a fenti nő a párja mellett eddig soha. Szóval biztos múlik a szerelmen is.

Én meg ilyen beállítottságú vagyok, nem akarok megcsalni senkit, és míg a kapcsolatom menthető, addig azt próbálom meg működtetni. Ha pedig már nagyon másra vágyok, akkor tovább kell lépni.


Évek múlva te is változol, mint mindenki. Ami most, 22 évesen boldoggá tesz, nem biztos hogy 30 felé is kielégít majd. Talán más igényeid, vágyaid kerülnek előtérbe. Most még kár ezen agyalni, ha neked így jó, és nem csapsz be senkit, akkor csináld így. Ha találkozol valakivel, akivel monogám AKARSZ lenni, akkor majd az leszel.

2018. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16


Köszönöm a válaszod :) Tényleg nincs értelme erőltetni, ha nem tesz boldoggá. Voltam egyszer igazán szerelmes, ha megkaphatnám azt a fiút, senki más nem érdekelne. Akkor sem érdekelt más, mikor randizgattunk. Bár lehet itt sem igazi szerelemről van szó, csak az vonz benne, hogy nem lett az enyém. Ki tudja.

2018. dec. 16. 22:27
 18/19 anonim ***** válasza:

"Lehet még túl fiatal vagyok, hogy el akarjak köteleződni(22)."

Nem. Nem a koroddal van a baj, hanem a partnereddel. A hűség, a monogámia nem tulajdonság, hanem állapot. (Vagy hívhatod döntésnek is, egykutya.) Ezt az állapotot (döntést) a partnered tartja életben benned, mint ahogy az ő hűsége is nagy mértékben rajtad áll. Akár (f-)elismered ugyanis, akár nem, valakit mindig VALAMIÉRT szeretünk. Ha ez a valami megszűnik, megváltozik, vagy egyszerűen unalmassá válik, mindjárt észrevesszük, hogy más is létezik a parterünkön kívül ezen a sárgolyón.

2018. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
41%

#9 #10 nekem meg hányingerem van azoktól az emberektől, akik csak sipákolni bírnak, hogy "jaj, azok a gonosz társadalmi normáááák"

Senki sem mondta, hogy legyetek monogám kapcsolatban, aztán onnan csorgassátok a nyálatokat. De persze ugye kell a monogám kapcsolat kényelme, meg mellette a félrekúrás izgalma is, mi?

2018. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!