Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszter a párom nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszter a párom nélkül?

Figyelt kérdés
A párom a szilvesztert az egyik barátjával tölti egy buliban az ország másik felén, én azt hittem velem fogja... 3 hónapja vagyunk együtt, aztmondta még nem 100% ez a program neki. Ti mit tennétek a helyemben? Én legszívesebben vele lennék, de nem várhatom el tőle hogy ne menjen bulizni.

2018. dec. 16. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
Párok álltalában együtt szoktak menni bulizni...
2018. dec. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
36%
3 hónap után nem akar veled bulizni szilveszterkor. Szerinted ez mit jelent?
2018. dec. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
37%
Ezt komolyan kerdezed ??
2018. dec. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
25%
Ez a csávó felejtős.
2018. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
“legszívesebben vele lennék, de nem várhatom el tőle hogy ne menjen bulizni” - a kettő nem zárja ki egymást, menj vele! ;) Mondjuk nekem alapból fura, h nem hívott automatikusan...
2018. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
24%

3 hónapja vagytok együtt, valszeg mikor te még a fasorba se voltál, már ez meg volt beszélve.

Az más kérdés, miért nem visz téged :D

2018. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Jaj, micsoda problémák... És akkor mi van, ha nélküled megy bulizni? Mostantól nélküled nem mehet sehova? Valószínűleg ez már meg volt beszélve korábban. Téged meg lehet, hogy azért nem visz, mert össz-vissz pár hete vagytok együtt, talán nem akar még bemutatni a barátainak. Vagy csak szimplán nélküled akar most menni.
2018. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
4%
De nagy dolog most mi lesz össze dől a világ. Karácsonykor lesztek együtt nem? Nem várhatod el tőle hogy minden egyes ünnepet veled töltsön. Vannak barátai rájuk is kell időt szakítani. Emiatt én sosem sértődtem meg tök felesleges.
2018. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%

Hát ez a kapcsolat nem lesz hosszú èletű, sajnálom. Ha fontos lennèl neki, eszèbe se jutott volna, hogy nèlküled szilveszterezzen. Tèged mièrt nem vihet magával? Tök gáz.

Mi mèg csak 1,5 hónapja voltunk együtt a fèrjemmel az első szilveszterkor, de teljesen egyèrtelmű volt, hogy együtt leszünk. Azt vettem èszre, ahol a párok külön töltik, ott hamarosan vège is lesz a kapcsolatnak. Nèhány ève a fèrjem legjobb barátjával úgy volt, hogy átjönnenk hozzánk. Jött is, de egyedül, mondta, hogy ő inkább a barátnőivel megy bulizni. Akkor már több ève együtt is èltek, de már akkor megjegyeztem a fèrjemnek, hogy a vègèt járják. Kb. 1 hónap múlva mondta is, hogy szakítottak.

Tavaly a sógorommal ugyanez. Pedig karácsonykor mikor nálunk voltak, mèg minden idillinek tűnt.

De ez tènyleg egy intő jel.

2018. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
Felejtos ez a pasi.
2018. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!