Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogja sokkal több 30-as,40-es férfi és nő pár nélkül tölteni (azt nem mondom, hogy magányosan) a Mikulást, Karácsonyt, Szilveszter, mint párkapcsolatban élők?

Figyelt kérdés
Ahogy hallom mindenhonnan és a statisztikák is ezt mutatják, hogy sokkal többen vannak szinglik ezekben a korosztályokban, mint kapcsolatban élők. Persze majd lehet jön 1-2 komment, hogy az ő ismerősei nagyrészt kapcsolatban vannak. Ennek ellenére a felmérésekk mind azt mutatják, hogy több a ,,magányos''. Ez a divat? A kapcsolat elutasítása?
2016. dec. 4. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A 30- 40-es korosztályból a "szinglik" általában az elváltakat jelentik, ahol már van 1-2 gyerek. Tehát már is nehézkesebb a párkeresés. Az egyedül tölti az ünnepet pedig olyan értelemben veszik, hogy nem él párkapcsolatban, attól még nem lesz tökegyedül.
2016. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen korú ember már úgy van vele, hogy jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. Illetve ahogy az első is mondja, vannak elváltak is, gyerekekkel, akiknek eleve nehezebb társat találni, hiszen sokan vannak vele úgy, hogy "nem akarják más gyerekét nevelni".
2016. dec. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
30-as vagyok, se nem elvált, sem nincs gyerekem.
2016. dec. 4. 19:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
És? Te mondtad, hogy ne írjuk, hogy az ismerőseink kapcsolatban vannak, ugyanígy irreleváns, hogy nem vagy elvált.
2016. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan úgy van ahogy írták, én is úgy gondolom jobb egyedül, mint hogy olyannal legyek aki nem a megfelelő.


Persze ne érts félre nem jó egyedül, de jobb mint egy rossz kapcsolatban.

Pontosan ma kaptam ebben megerősítést, baráti társasággal voltunk egy x tevékenységet végezni. Egyik srác barátnője behisztizett valami totál apróságon. A srácban bűntudatot akart kelteni emiatt. Na rögtön az exfeleségem jutott eszembe, és az hogy milyen jól tettem hogy elhagytam.

2016. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis honnan veszed, hogy jóval többen fogják egyedül tölteni, mint párban?
2016. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te miért fogod egyedül tölteni?

Nagy valószínűséggel én is egyedül fogom tölteni, 30 évesen. Mert nem találtam megfelelő párt magamnak, aki velem képzelné az életét. Nem divatból és nem is utasítok el egy jó kapcsolatot, de rosszat igen.

2016. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Én kereken 30 vagyok, nincs gyerek, nem voltam még házas, viszont voltak normális, hosszú kapcsolataim, bár egy ideje jelenleg egyedül vagyok. Mégsem találok párt magamnak, mert pl neten eleve annyira irreális néhány nő elvárása, hogy szerintem nincs a világon olyan férfi, aki megfelelne azoknak. A városban sétálva, vagy beülve valahova pedig mindig sikerül azokat a nőket leszólítanom, akik foglaltak.

Számomra ez nem divat, de inkább vagyok egyedül, mint egy számomra nem tetsző emberrel, csak azért, hogy mondhassam, hogy nem vagyok egyedülálló. A nagy számok törvénye alapján egyszer én is megtalálom újra a párom. :)


30F

2016. dec. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az életkorban érnek el oda az emberek, hogy vagy megcsömörlenek teljesen az előző kapcsolataik okozta csalódások miatt, vagy pedig soha nem is volt senkijük, és már fel is adták, hogy valaha lesz.

Én az első kategória vagyok, megfejelve néhány speciális őrültséggel is, amik miatt extra nehéz lenne olyan párt találnom, akivel el tudom képzelni, hogy együtt legyünk, ezért vagyok inkább egyedül.

De nem vagyok magányos, legalábbis nem a szó rossz értelmében, eleve a szokásosnál kevesebb igényem van társaságra, meg amúgyis folyton emberek vesznek körül, néha még sok is.

2016. dec. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én pontosan úgy vagyok utolsó, ahogy leírtad. Megcsömörlöttem. Volna 2-3 nő, akivel bármikor összejöhetnék. De nem érzek irántuk olyat, hogy közösen családot lehetne alapítani. Aki meg tetszene, annak én nem kellek. Testiség már nem annyira releváns, akkor összejöhetnék az említett 2-3 vagy nővel. Az exem még kellene, de megcsalt, átvert, nem szeretett. Így azóta hónapok óta magányosan bolyongok, nem megy az ismerkedés sem.
2016. dec. 4. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!