Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás félre lépés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás félre lépés és minden jobb?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal mert nem volt jó a kapcsolat majd 2 hét múlva kibékültünk.Abban a két hétben lefeküdtem a barátjával és azóta is össze járunk szexelni, senmi több ezt meg is beszéltük kettőnk között. Miért van az hogy mióta külön mentünk egy kis időre jobban kijövünk egymással?Lehetséges hogy én is jobban elnézem a hisztijeit mert megkaptam a szexben azt amire vágyom?
2018. dec. 16. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ő nem tudja, hogy egy qrva bagy, te meg hót nyugodtan szarsz bele, ha van egy konfliktus, mert tisztában vagy vele, hogy van alternatívád.

Valójában azért vagy nyugodt, mert nincs tétje a dolognak, nincs veszetenivalód. Ez pedig azért van így, mert nincs semmid. Becsülete sem.

32/f

2018. dec. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
+d*
2018. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tehát szétmentél a pároddal aztán kefélté a barátjával, újra összejöttetek és még mindig kefélsz vele. most a kérdés az az, hogy minek vagy vele? te egy semmitérő senki vagy és ő meg ezt nem tudja. szerinted mi lesz az első dolga, ha megtudja, hogy semmi értéked nincs? nem szereted, csak vagy vele. minek?
2018. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy szeretem, csak kell mellete valaki aki megadja azt amit ő nem
2018. dec. 16. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minek vagy vele, ha nem adja meg, ami hiányzik?! Ennek így semmi értelme. Tr is és a haverja is igazán növeszthetnétek gerincet.


30N

2018. dec. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha valóban szeretnéd, nem aláznád ronggyá, a saját barátjával!


Ilyet nem csinálunk azzal, akit szeretünk. Ha szereted, akkor békén hagyod és nem csapod be, és alázod tovább a legaljasabb módon. Nem is akarom elképzelni, milyen amikor mindketten ott vagytok és jópofiztok a szemébe, miközben a háta mögött meg forgatjátok benne a kést.

Egy utolsó, önző xar alak vagy.


Ha szereted, engedd el, jobbat érdemel ilyen primitív embereknél. Utána meg dugathatod magad orrvérzésig a barátjával.

2018. dec. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!