Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ilyenkor?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal, bár nem voltam belezúgva. Gondoltam majd az idő. Közben össze is költöztünk és hát nem vagyok belé szerelmes. Szeretem, vagyis megvan a szeretet részemről, de ő még 2 év után is odáig van értem. Nagyon jól kijövünk, nem veszekszünk. 4 hónapja élünk együtt és néha befejezzük egymás gondolatait, csak sajnos ezt az egy gondolatom nem tudja, hogy már csak szeretetet érzek iránta. Testileg kb 0 vonzalom. Kövér, lapos fenék, semmi cici. Kérdés, hogy minek vagyok vele nos ezt sajat magam se tudom, de elvesztem a fejem ha egy csinos csajt làtok. Ő nekem az első komoly kapcsolatom minden téren. Epekedek màs nők után... Képtelen vagyok szakítani...
2018. dec. 16. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tégy neki egy szívességet és hagyd el, hogy boldog lehessen mással!
2018. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha elhagyom beleőrül...
2018. dec. 16. 20:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs senki neki a szülei mostohàk vele. Albérletben lakunk és csak én vagyok neki. Ha elhagyom akkor munkát is vàlthatok. 2 éve vagyok külföldön egy jó melóban ahol megismertem őt.
2018. dec. 16. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Akkor sz*pasd magad tovább évekig, csinálajtok majd gyereket, vedd feleségül. Aztán válljatok el pár év múlva, mert mégiscsak nem tudsz nem epekedni más nők után.


Ha már most így érzel, később csak még rosszabb lesz. Már most is csak a megszokás köt hozzá. Így csak időpocsékolás mindkét fél részéről.


ÉS márpedig ha szereted kicsit, ott hagyod, hogy találjon olyat, aki tényleg szereti. Mert ugye tudod, hogy most pont ezzel ezt a lehetőséget veszed el tőle?

Hogy vonzódjon hozzá alaki és szeresse. Feldoglozza idővel nyugi és később lesz lehetősége normális kapcsolatra..Ha megadod neki a lehetőséget.


Szóval nem csak magad miatt kell erősnek lenned és szakítani, hanem miatta is! Még ha most ő ki is borul, neki is így lesz a jobb hosszú távon. Ezt a tanácsot mondták nekem is, és mélységesen egyet értek vele!

2018. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ez kib***ot nehéz... Tudom mi lenne a helyes, de mégsem tudom megtenni.. Hogy egy szép nyugodt napon: Szia dràgàm hallod legyen akkor vége stb stb
2018. dec. 16. 20:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Én rontottam el, hogy bele mentem a jàtékba. Hogy hagytam, magam a döntésének .. Gyenge voltam
2018. dec. 16. 20:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon gyorsan döntések elé àllított amire azonnal reagálni kellet ha fojtatni akartam. Élvezni akartam még az együttlétet vele ami új volt nekem és hàt itt kötöttem ki. F**z fel àll az ész... Ez van elkurtam.
2018. dec. 16. 20:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Ő azt hiszi haladtok együtt egy közös élet felé. Százszor korrektebb leülni és ezt elmondani, mielőtt elkerülhetetlenül szembe jön Veled valaki akiért oda leszel és úgy hagyod el. Fog sírni, fog könyörögni, meg fogja szenvedni, de megkapja a lehetőséget hogy később találjon valakit aki nem így gondolkodik róla.
2018. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A baràtnőm utàlja az embereket, nem komunikatív, beképzelt, nem tàrsasàgi személy, nincsenek baràtai, nem jàr sehova, nem érdekli semmi, nincs ízlése. Kérdés, hogy szeretett belém hàt ez passz. Màssal legyen boldog? Volt téma... Mérgesen azt mondta '' Te leszel az első de egyben az utolsó ha netalán végevlesz''
2018. dec. 16. 21:05
 10/13 A kérdező kommentje:
Miatta dolgozom 2 éve külföldön. Hiànyzik az otthonom a csalàdom a régi életem. 2 év alatt összesen 3 hónapot tartozkodtam otthon mivel a munkàm így engedi.
2018. dec. 16. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!