Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Kérlek tanácsoljatok valamit!

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nagyon nagy szerelemmel kezdődött,aztán elromlottak a dolgok,java részt miattam,volt sok vita,kiabálás.De mindezek ellenére szeretjük egymást,kitartunk egymás mellett.Most haza költöztem a szüleimhez,mindennap beszélünk,kértem egy esélyt ,hogy bizonyítsak neki,megváltozom. Ő időt kért,hogy megnyugodjon,sokszor mondta,hogy legyen vége,de mégis keressük egymást. Azt nem akarja,hogy visszaköltözzek,találkozni akar,beszélni is.Én nagyon szeretném helyrehozni,nem akarom Őt elveszíteni.Mit tennétek a helyemben? van még értelme ennek a kapcsolatnak?

2018. dec. 17. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne, ha odafigyelnél arra, hogy ő mit akar? Megmondta: előlről, a rajtkőről indulsz. Randizgattok, beszélgettek, és ha az érzései megváltoznak (visszatérnek), akkor kaphatsz egy esélyt. De - teljesen jogosan - nem akar csak úgy visszaengedni az életébe addig, amíg nem bízonyítasz.

Gondolom ígéretekkel már tele van a padlás.

2018. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka a sok vitának, kiabálásnak?

Csak akkor van èrtelme újra kezdeni, ha rendesen meg tudjátok beszèlni a problèmáitokat, kit mi zavar, meghallgatni egymást, átbeszèlni, megoldást találni rá, ès akkor talán működhet. Az kevès lesz, hogy csak te váltott, azèrt a vitáknak oka van, ketten kellettek hozzá. Lehet, hogy túlzásba viszed a balhèzást, de a kiváltó okokat kellene első sorban orvosolni.

2018. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy túlzásba vittem már a vitákat ,a belé állásokat. De ahogy írtad,ezekhez nem csak én kellettem. Ő mindenért engem okol.
2018. dec. 17. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem. Úgy nem fog menni, hogy mindenèrt te vagy a felelős, ès csak neked kell változtass.

Sajnálom, de ilyen felállással nem èrett meg a kapcsolatotok a folytatásra. Így csak te fogsz benne tönkre menni, mert megfelelèsi kènyszeredben megpróbált elnyomni magadban mindent, hogy ne legyen nèzeteltèrès köztetek.

Mint írtam, a problèmákat kiváltó okokat kellene átbeszèlni, ès valamifèle egyezsègre jutni. Annak semmi èrtelme, hogy most minden erőddel pozitron ès meghasonulsz neki.

A kapcsolatotok elromlásában neki is rèsze volt (mèg ha kisebb is), ha ezt nem tudja/akarja belátni, ès csak rád mutogat, akkor jobb ha hagyod menni.

2018. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pozitron--> pitizel akart lenni, csak átírta a telefon.
2018. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól látod a dolgokat.Mindenért engem okol,ő magát nagyon kis mértékben teszi hibássá. Próbálok változtatni a hozzá állásomon,de ha szerintem neki is kellene.
2018. dec. 17. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg ezt neki. Ha nem hajlandó meghallgatni a te álláspontod, te èrzèseid, akkor mègis hogy lenne èrtelme folytatni? Merj kiállni magadèrt, az mindig kifizetődő, mèg ha most úgy is látszik, hogy akkor elveszíted.
2018. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így van,ha Ő nem áll hozzám pozitívabban,akkor én miért küzdjek?
2018. dec. 17. 11:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ez a kapcsolat lehet -e még jó? Nehéz ezt lezárni így az tuti.
2018. dec. 17. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, hogy ő helytelenül cselekedett vagy helytelenül reagált arra, hogy te helytelenül cselekedtél. Értem ezt úgy, hogy ha olyan dolgon ugrottál a torkának, amit egy vállrándítással el lehet intézni vagy tök lazán kezelni, akkor bizony az a megoldás, hogy te nem akadsz ki végletekig valami apróságon és akkor eleve nincs mire helytelenül reagálnia. Így látatlanban a leírásból erre tudok kB gondolni. Ha tőle vársz megoldást, az csak maximum annyi, hogy rádhagyja a hülyeségedet vagy jópofát vág hozzá, hogy boxzsáknak nézed. Higyj nekem kérdező, ez nem megoldás. Az a megoldás, ha fenntartja az inger küszöbét normális szinten, te pedig ha felesleges, akkor nem léped azt túl.

32/f

2018. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!