Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretkezünk?

Figyelt kérdés

A báratnőm 20 én 24 amikor össze jöttünk majdnem mindennap volt szex. M9st kb 1.5 hete nem volt semmi én probáltam de nem akart vagyis terelte a dolgot.

volt egy komoly veszekedésünkünk és olyan volt mintha békülésből vetette volna rám magát akkor egymás után 2 napon is.de azóta semmi.

A kapcsolatunk jo meg minden rendben csak a szexet nem akarja.

Mi lehet az ok?

Ha kérhetném csak normalis válaszokat szeretnék.


2018. dec. 17. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi névtelen idegenek nem ismerünk titeket, nem látjuk át a kapcsolatotokat. Nem fogjuk tudni megmondani, miért nem akar szeretkezni veled a barátnőd, csak tippelgetni tudunk. A legjobb lenne, ha megkérdeznéd a barátnődet, mi a baja.
2018. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Osztom egyes válaszát,itt csak tippelgetni lehet,de ezt csak ő tudja.
2018. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a te hibád. :D

32/f

2018. dec. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lassan el fog hagyni téged, vagy szexpartnere lett.
2018. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kefélik a barátnődet.
2018. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ja ti itt mind szexgépek vagytok akik napi szinten többször űzik, s akinek épp nincs kedve pár napig az beteg vagy más keféli...-.- gyk szinvonal.

Lehet fáradt vagy túlterhelt, lelki gondjai vannak.

Megsúgom, hogy nem vagyunk gépek, előre megszabva a napi szexxel.

2018. dec. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A tereléssel és a mellébeszéléssel van a probléma jelen esetben 82%. Nem tudja a kérdező, hogy mi a baj, csak azt, hogy valami megváltozott, a csaj meg sumákol, hiába kérdezi.

32/f

2018. dec. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt értem. Arra reagáltam leginkább, hogy a kérdező másfél héten van kiakadva, elvárná egyfolytában a napi szintet.

Az elején mindenki ilyen, aztán lassan beáll mindenki igényére az egész, szerintem aki nem henyél otthon minden nap, nem is bírná ezt az iramot. A kérdező arról nem írt, mit rejt pontosan az hogy terel? Azt mondja fáradt, vagy nincs kedve? Ez simán lehet, hogy nem terelés hanem az igazság.

Én is imádom a párom, de van,hogy egy két hétig nem kívánom a konkrét szexet, csak az összebújást, együtt pihenést. Máskor meg napi kettő is jöhet. Ez változó, kedv és energiafüggő, nem kell megijedni.

Azért voltam kissé harsánnyabb előző kommentemben, mert a kérdező oda is irta, hogy amúgy minden szempontból ugyanolyan jó a kapcsolatuk, tehát semmi problémát nem látok.

2018. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta vagytok együtt, de nem lehet, hogy nőgyógyászati problémája van a barátnődnek? Nekem is volt már és nehezen mondtam el a barátomnak. Ha pedig el kapott valamit, pl bakteriális fertőzést, akkor az simán tart másfél hétig. És bizony addig nem szabad szexelni. Bár az is igaz, hogy ilyen esetben illik szólnia neked, nehogy téged is kezelni kelljen.
2018. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez megy/ment, először csak pár nap maradt ki, majd 1 hét, másfél, kettő, aztán lett havi 1....Most ingadozik, az önbecsülésem már sehol.

Természetesen én vagyok a hibás, mert én nyomásgt gyakorlok rá, már azzal is, ha kijövök meztelenül a fürdőből és ránézek.

Vigaszevő lettem, általában csak ülök és netezek, tömöm a fejem. Nagyon-nagyon szeretem, kitartottunk egymás mellett sok szrban, de én néha úgy érzem, tönkre megyek.

Te ne várd ezt meg szerintem.

2018. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!