Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm befestette szőkére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm befestette szőkére a haját pedig tudja jól, hogy nem szeretem a szőkét?

Figyelt kérdés
Miért csinálta ezt?

2018. dec. 17. 21:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Dehogynem. Ez meg csak egy cigi. Nekem ha nem tetszik, nem nézem, ha neki nem tetszik, addig nem vesz levegőt :). Amúgy festheti/vághatja a haját amilyenre akarja, televarrathatja/lőheti magát, megtehet csupa olyan dolgot ami a hipotetikus énnek nem tetszik, távol áll tőle, hogy megmondja mit tehet és mit nem a másik saját magával. A problémák akkor kezdődnek, mikor a párocska módosított fele nyüzsög és örül magának, aztán mikor észreveszi a másikon, hogy neki nem tetszik/nem nyüzsi, akkor indul a hiszti, a gyanúsítgatás és a bűntudatkeltés, hogy "ha neked nem tetszik nem is szeretsz". Tényleg nem baj, lilára fessétek :D

32/f

2018. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 peca1000 ***** válasza:
90%

Mert ehhez volt kedve.


Viszont azon nem sèrtődhet meg, hogy neked nem tetszik.

2018. dec. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne aggódj, majd megunja, te meg fest be pirosra a tied, és mosolyogjál szépen !:D
2018. dec. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg egyszerűbb megkérdezni vadidegenektől, mint megkérdezni a barátnődtől?

Mi itt max. találgatni tudunk.

2018. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom ki hogy van vele, de én szeretek tetszeni a páromnak. És ő nem egy párja által semlegesnek tartott színre festette (fekete, barna, mahagóni, vörös, kék, lila, zöld, OMBRE, BALAYAGE/ami féligazság lenne a két vélemény között/) hanem pont olyanra, amit a párja utál. Ő döntése, bár nekem fura... 24/N
2018. dec. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%

32/f, azért ne hasonlítsuk a dohányzást egy hajfestéshez. Ha befestem hajam, senkinek nem okozok kárt, de ha befüstölök a lakásba, azzal a párom egészsgét (is) károsítom, plusz a komfortérzetét ásom alá, mert senki nem akar egy büdös, dohányfüstös lakásban tartózkodni antidohányosként. Ég és föld a kettő, ha nem tudsz jó hasonlatot, felesleges okoskodni.

Nyilván engem is érdekel a párom véleménye a külsőmmel kapcsolatban, hiszen tetszeni szeretnék neki. Ez viszont nem jelenti azt, hogy ez felülírja a saját vágyaimat, ergo, ha én jobban tetszem magamnak egy új hajszínnel, akkor befestetem. Szerencsére a párom nem akarja helyettem eldönteni az ilyen dolgokat és ez fordítva is igaz. Ha valaki azon a szinten tart, hogy a párja külseje ennyire befolyásolja a kapcsolatot, az komolytalan és tipli a tini kategóriába.

2018. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!