Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek sikerült megmentenie a házasságát?

Figyelt kérdés
1 éve nagyjából, hogy elkezdődtek az urammal a problémáink. Nincsen semmi nagy dolog, “csak” sokat vitatkozunk, stresszes, ideges, mindenért engem hibáztat és sajnos nem hallgat meg. Szeretném rendbe hozni a házasságunkat, de egyelőre egyedül kell elkezdenem, mert nem partner benne. Van valami ötletetek mit tehetnék?
2018. dec. 19. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A probléma ott kezdődik hogy neked urad van. :O Nekem férjem van,a volt férjem ment a levesbe mikor hazahozta a kis barátnőjét h majd beköltözik ő is,hát az én házamba nem költözött,a volt férj kiköltözhetett.
2018. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha ő nem is akarja rendbe hozni akkor minek töröd magad?

Hagydd ott, nyílván ő is ezt akarja csak egyszerűbb ha téged kényszerít döntésre/lépésre.

2018. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretném rendbe hozni a házasságunkat, de egyelőre egyedül kell elkezdenem, mert nem partner benne." Itt be is fejeződhet a megmentés ötlete. Egyedül nem lehet.
2018. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár igazuk van a töbnieknek. A kérdésedre felelek majd.

Gyerekek vannak e?

Anyagilag hogy álltok?

Ha megtehetitek utazzatok el 2esben pár napra messzebbre. 50+km. Wellness,hegyi pihenő stb. Ott ha 3 napra mentek 2. Ha 5 akkor 3.napig ne kezd komolyabb beszélgetésbe. Csak próbáljátok meg nyugodtan együtt lenni kettesben. Mint egy turbékolo pár. Közös evések ahol nem te vagy a (fel)szolgáló. Közös séták.

2018. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom a tipikus szovege neki is:

Neki minden ugy ahogy van!ugye??


Neki igy kenyelmes,van egy cseledje

mindennap fott kaja van az asztalon

termeszetesse valtal neki ez a baj

Hiaba torod magad nem lesz jobb


En oda allnek ele h jobb lenne ha kulon valnatok.

Mert te nem vagy boldog

Egy eleted van neked is.


Ha nem kap eszbe h nagy esellyes elveszithet,nem is kar erte

mert amugyse szeretett...

Hidd el hiaba,fejre is allhatsz ha o nem akar valtoztatni nem is lesz valtozas.

2018. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*Neki minden ugy jo ahogy van!
2018. dec. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Krúdy Gyula ***** válasza:
59%

Egy jó tanács:


Ha az urad mindenért téged hibáztat, stresszes, ideges ezek kimondottan arra utaló jelek, hogy nincsen megelégedve a saját életével. Önmagunkkal kapcsolatos problémáink levét gyakran környezetünk issza meg.


Gondjai lehetnek azzal ahol ő éppen tart, amit eddig elért, vagy azzal amit úgy érez nem fog tudni megvalósítani az idő előrehaladtával.


Én a helyedben azt próbálnám kideríteni, hogy a gondjai párkapcsolat, gyerek kategóriába sorolhatóak-e, vagy inkább karrierhez, önmegvalósításhoz. Amennyiben a gondok nem veled vannak annyiban neki igazából egy támaszra lenne szüksége, és olyan hatásokra amik gondolkodását előrelendítik. Ha a kapcsolattal vannak gondjai akkor az nem nagyon jó...


(Ha esetleg szeretője lenne, vagy csak egyszer félrelépett volna az is kiválthat hasonló megnyilvánulásokat mivel a bűntudatot rajtad vezetné le. Ezt finoman nem árt tisztázni főleg a mai világban.)


Megmenteni egy házasságot akkor lehet ha legalább az egyik fél racionálisan képes azt áttekinteni, és utána mind érzelmileg, mind gondolatilag támogatni a másikat. Nem minden megoldható.

2018. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Felesleges erőltetni, ha ebben ő nem partner, fejre is állhatsz, akkor sem fog változni semmi.


1. Felesleges szavakon lovagolni. Egy teljesen normális házasságban élő feleség is hívhatja uramnak a férjét. Nem ettől lesz alá-fölé rendelt kapcsolat.

2018. dec. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Igy van!

Sok ferfi asszonynak hivja a feleseget

es akkor mi van?

nekem sem tetszik ez a kifejezes

de kinek ez kinek az.

2018. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfiként próbáltam sokáig, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.
2018. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!