Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én tenném tönkre a házasságát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tenném tönkre a házasságát?

Figyelt kérdés

Rossz házasságban élnek, az egész már csak egy hajszálon múlik.

A felesége folyamatosan és betegesen féltékenykedik, de foggal-körömmel kapaszkodik a férfiba, mivel ő teremtette meg neki a jó életet.

Gyakorlatilag folyton szekálja, de nem engedi el.


A férfinak már nagyon elege van, ha lebukik a nőügyeivel, akkor vége a házasságuknak, ami már csak idő kérdése.


Ha pont hozzám érve szakad el a cérna, akkor gyakorlatilag én adtam meg nekik az utolsó lökést?


Hagynom kéne még időben ezt a dolgot a férfival?

(Nem történt szex köztünk.)


2017. júl. 27. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A felesége betegesen féltékenykedik? Nekem elég jogosnak tűnik. Itt a te kis szeretőd a hunyó, mert elvesztette a gerincét. De ne aggódj, ha azzal megcsinálja ezt, akit elvett feleségül, veled is meg fogja utána
2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Figyeld meg, pont most fog teherbe esni az a ronda, igénytelen, kövér és féltékeny feleség:)
2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ők. Házasságot csak belülről lehet tönkre tenni.
2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ezt most úgy fogom írni, hogy mélységesen elítélem az oktalan féltékenységet.


A feleség kérlekszépen nem ok nélkül "folyamatosan és betegesen féltékenykedik", hanem mert a drága férje alapos okot ad rá azzal, hogy egy gerinctelen k-rvapecér, akinek mint írtad, nőügyei vannak. Nem te tennéd tönkre, hanem ez a féreg, de azt áruld már el, mit akarsz egy ilyen jellemtelen patkánytól?

2017. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy bírom ezt a betegesen féltékenynek nyilvánítást.

Érzékeny téma nekem, mert engem is hívott már annak a drága volt párom, pedig folyton lebukott a hazudozásaival, folyton új nők lettek az ismerősei (kollégák közül is csak a nők), telefon dugdosás, stb. nyalánkságok. És ÉN voltam a betegesen féltékeny. Na mindegy.

Mondd csak szoktad ezt az oldalt olvasni? Rengeteg szeretőt ugyanezzel a dumával etetnek meg. Jaj a párom ilyen szemét, olyan féltékeny. Nem fekszik le velem, folyton veszekszik. Blabla. Séma, mindig ugyanaz. Ha te ennek be dőlsz, akkor nem az ő házasságukat teszed tönkre, hanem az életedet. Ennek érdekelnie kéne egy kicsit, nem?

2017. júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bedőlsz* elnézést
2017. júl. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki bekajolja ezt a tündérmesét, hogy már nagyon rossz a házasság, és nemsokára válnak? :D :D ha annyira rossz lenne, téged meg szeretne, akkor már rég dobta volna az asszonyt. Neki rohadt kényelmes így.
2017. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,nem olyan rossz a házasságuk! Akkor már rég dobbantott volna az úriemberke!

Voltam én már ilyesmi helyzetben sajnos, és a fele nem volt igaz,amit mondott,nagyon elő tudta magát adni. Profi volt. Ne dőlj be neki.

2017. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ó, emiatt egyáltalán nem kell aggódnod!

Nagyon sok olyan buta liba van, akkor ezzel a dumával ágyba lehet vinni! Szeretőt bármikor talál, bármennyit!

De az olyan feleség ritka, aki a sokadik megcsalást is elnézi, és egy fél nap ajtócsapkodás után minden el van felejtve! Az ilyen feleséget meg kell tartani!

Úgyhogy nem kell parázni, nyugodtan lebukhattok, az is el lesz nézve, a házasság nem fog véget érni se miattad, se más miatt. Betonbiztos. Ragaszkodnak egymáshoz.


Nyugodtan alá fekhetsz lelkiismeret furdalás nélkül!

2017. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Rossz házasságban élnek, az egész már csak egy hajszálon múlik."


Hát persze. :D :D El ne hidd már neki.


"A felesége folyamatosan és betegesen féltékenykedik, de foggal-körömmel kapaszkodik a férfiba, mivel ő teremtette meg neki a jó életet.

Gyakorlatilag folyton szekálja, de nem engedi el."


Mi az, hogy nem engedi el???Ha el akarna menni a pasi, a világ összes bírósága nem állítaná meg, nem még a felesége.


"A férfinak már nagyon elege van, ha lebukik a nőügyeivel, akkor vége a házasságuknak, ami már csak idő kérdése."


Majd pont akkor lenne vége...vigyáz ő arra, hogy ne bukjon le..


"Ha pont hozzám érve szakad el a cérna, akkor gyakorlatilag én adtam meg nekik az utolsó lökést?"


A lökést ő adja meg neked, ha megdug.


"Hagynom kéne még időben ezt a dolgot a férfival?

(Nem történt szex köztünk.)"


Hagynod bizony.Amelyik férfinek szar a házassága és tényleg szar(nemcsak ezt meséli minden nőnek, akit meg akar dugni), az már a válást intézi és nem új puncik után koslat helyette.

2017. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!