Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti elmondanátok a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti elmondanátok a nő pasijának hogy veletek csalták meg?

Figyelt kérdés
Idióta voltam és a tegnapi céges buli után kicsit ittasan lefeküdtem a kollégámmal majd bealudtam nála és mikor felkeltem döbbentem rá mit tettem. 5 éve vagyunk együtt, a nyáron lenne az esküvőnk. A srác megigérte hogy senkinek se mond semmit de aggódom hogy eljár a szája. 27/N
2018. dec. 21. 00:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem, de ma már nem csinálnék ilyet.

Régen sportot űztem abból, hogy más párját dugtam.

2018. dec. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%

Elmondanám, mert mindketten jobban jártok, ha ebből nem lesz esküvő.

Tudod, mi a gond? Hogy az egész cég tudja, hogy felszedett a bulin és együtt távoztatok. Elég egy ember, aki nem bírja a búrádat, és majd elmondja ő.

De buktak már meg céges bulis fotóval is, ami felkerült fb-ra, és a háttérben ment a smacitapi.

Sok sikert!

2018. dec. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Csodálkoznak a mai nők hogy egyre kevesebb ember akar esküvőt:D

Hát itt az élő példa hogy hova... 5 év kapcsolat és esküvő kitűzése után is mik vannak. Nem is a párod érdekel téged, hanem az esküvő...

2018. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Imádom, hogy ennyi szentéletű, tökéletes kommentelő van, akik nem fogják fel, hogy mi volt a kérdés, legalább is nem csak arra válaszolnak, mert úgy érzik, hogy érdekel valakit a véleményük:D

Kérdező, ha a srác azt mondta, hogy nem mondja el, akkor nem hiszem, hogy rosszindulatú lenne.

2018. dec. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
32%

Nem egy ritka jelenség ez. Azért, akinek egy csöppnyi esze van, nem kollégával csinálja. Céges bulin, mindig akad legalább egy, aki képtelen a száját tartani, vagy szeret pletykálni. Férfiak között is van jó pár, aki szeret vele dicsekedni. Ebben a szituban bármikor kipattanhat a dolog.

El nem itéllek, mert ez ahogy én látom, olyan össznépi játék.

2018. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
78%

Tényleg minden napra jut 2-3 olyan kérdés, ahol a nő megcsalja az amúgy nagyon szeretett barátját. Ilyenkor egy kicsit örülök, hogy nincs barátnőm és legalább ettől megkímél a sors.

Remélem, kiderül. Az a férfi jobbat érdemel nálad. És igen, egy ilyen ribinél az egyedüllét is jobb.

2018. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Ne f0ssál, tartani fogja a száját, te meg megtarthatod az álomesküvődet, és kiírhatod facebookra, hogy "hűségben, egy életen át".
2018. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
45%

1. Tudhatnád hogy így hat rád a pia, hogy elmész bárkivel, vagyis nem kellett volna innod, főleg nem ennyit.


2. Aki igazán szereti a párját, az ihat akármennyit, akkor is őt fogja szeretni (és nem csalja meg)


3. Lehet hogy nem fogja elmondani, bár az kétségtelen hogy legalább ugyanannyira tiszteli a párodat amennyire te (semennyire)


4. Ha ő nem is mondja el, ez akkor is egy céges buli, ahol ha csak egy 3 fős minicég vagytok, akkor is van egy ember aki még tudja ezt. De gondolom ennél sokkal többen vagytok...

Nem tudom másoknál hogy van, de mi már előfordultunk egymás munkahelyén, ha csak rövid időre is, pedig még együtt se élünk, és ha ez nálatok is van így, akkor amikor szegény párod boldogan bemegyed hozzád, ha nem is mond senki semmit, a szemükben akkor is láthatja hogy tudnak valamit...


5. Az én párom biztosan rájönne hogy valamit elhallgatok, meg a titkok amúgy is sokszor kiderülnek. Persze nem mindig.


Sok boldogságot!

(és ha ennek ellenére lesz esküvő, ne igyál, nehogy véletlenül mással töltsd a nászéjszakát (is))

2018. dec. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
43%
Ezért kell olyan kollegával csinálni akinek szintén van párja. Így tuti nem jár el a szája.
2018. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na megint egy céges bulis megcsalás... Aztán csodálkozik az ember, ha a gyomra görcsbe áll már a tudattól is, hogy a párja elmegy egy ilyenre.

Én egyszer voltam életemben, elég is volt. Ilyen emberek társaságából nem kérek.

Remélem kiderül.

2018. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!