Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok, hogy csak nyugtatóval tudtok aludni?

Figyelt kérdés

23 éves lányként csak akkor tudok elaludni, ha este beszedek egy nyugtatót(ez egy fél éve tart). Napközben semmi bajom, egyszerűen nem tudok aludni, ennyi.

14 éves korom óta pánikbeteg vagyok, most az okokat nem firtatnám, sokszor küzdöttem már le sikeresen.

A lényeg, hogy a pasimnak, akivel 4 éve együtt vagyunk, nem mondtam el. Nem tud róla. Úgy érzem, ez egy felesleges információ, hiszen csak idegeskedne rajta, hogy mi az oka, miért nem alszom, stb.

Ugyanakkor elgondolkodtam rajta, hogy én fordított helyzetben megharagudnék, hogy a párom nem avatott be.

Nem a világ kérdése, és nem a világ problémája, de örülök, ha leírjátok a véleményeteket.


2018. júl. 27. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki meséljen esti mesét, miközben az ölében dorombolsz. Hátha attól eltudsz aludni. Amúgy igen mondd el neki minnél hamarabb.
2018. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:

Most akkor napközben nincs semmi bajod vagy pánikbeteg vagy?

4 év alatt pedig illett volna elmondani neki. Én is megharagudnék rád, mert ez már tekinthető komoly kapcsolatnak.

2018. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Xanax?
2018. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En napi 4-5 mg xanaxot szedek. Es nem vagyok valami jol. Habzik a szam neha. Szedek egy eleg eros gyogyszert. Rivotrillt. Ez nagyon jo. Jobb mint a xanax. Elegge gyogyszerfuggo lettem. Szerintem menj el alvasterapiara, ha van ilyen. Es kezeltesd magad. Engem kicsinalnakna gyogyszerek. Hosszutvaon nem jo.
2018. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Arról nem lehetne szó, hogy inkább valami szedáló hatású antidepit szedj helyette, ami nem okoz fizikai függőséget? Legalábbis én annak idején így oldottam ezt meg a pszichiáteremmel (bár diagnosztizálva vagyok bipoláris zavarral, az tény).

Igen, elmondtam volna a páromnak már akkor, amikor az ötlet felmerült bennem, eleve nem kezelem tabuként a témát. Az ő helyében nem lennék különösebben dühös az eddigi titkolózásért, de nem ártana, ha minél hamarabb ráállnál az őszinteségre.

2018. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 éves pérkapcsolatban nem beszi észre, hogy valami baj van? Nem felesleges információ. Én a helyében nagyon kiakadnék, ha ezt megtudnám később...
2018. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A nyugtatókat meg nem szabad sokáig használni, mert függőséghez vezet. Remélem ez nem egy magánakció, hanem orvosi felügyelet alatt csinálod! Egyébként vannak természetesebb megoldások is. Növényi nyugtatók (levendula, citromfű, stb), rendszeres sport. Homeopátia is segíthet. Pszichológus. De én a helyedben mielőbb megpróbálnék leállni a cuccal, persze orvossal konzultálva.

A barátodnak meg mondd el!!

2018. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszerfüggő lettél. Kicsit korai még.
2018. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én elmondtam az elején hogy függő vagyok. Sokkal könnyebb így a lelkemnek és a párom is tudja, hogy mi miért van. Szerintem legyél őszinte.
2018. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!