Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin nem volt csók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin nem volt csók. Végzetes hiba?

Figyelt kérdés

26 vagyok, neten ismertem meg egy nagyon szép lányt, 27 éves.

Hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy moziba megyünk, és tegnap össze is jött, amit nem gondoltam volna.

Nagyon szép, és folyamatosan az van bennem, hogy bárkit megkaphatna, pénzes vállalkozót, tőlem jobb csávókat, jobb autóval stb. Picit égtem is h a 30 éves kocsimba ültettem be.

Nagyon sokat, és jókat beszélgettünk a mozi felé az úton. Semmi kínos csend nem volt, sőt visszafelé úgy láttam rajta h még jobban megkedvelt.

A házukig hazavittem, ott kint a hidegben még kb 10 percig beszéltünk, nevettünk, 3szor búcsúztunk el puszival h na most már tényleg megyünk. És az egyik ilyen alkalommal megöleltem magamhoz, amit sztem nem tudott hova tenni XD

Elcsesztem hogy nem smároltam le, lehet azt "várta", de nagyon bennem volt az h tőlem sokkal jobbakat megkaphatna, tényleg szinte bárkit, és ha kezdeményezek, és ő nem vevő rá, akkor csak még jobban megcsappan az önbizalmam...

Mondta h nagyon vigyázzak a hazafelé úton, én kértem tőle ismétlést h találkozzunk újra, annyit mondott h megbeszéljük, és elmosolyodott kedvesen.

Tökösebbnek kellett volna legyek...nagyon bánom h meg sem próbáltam megcsókolni.

A mozizás közben nem "érintkeztünk" nem akartam letámadni, h tapizom meg stb, lehet ez is hiba.

Nagyon kijöttem a randizásból :(



2017. febr. 19. 09:44
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
0%
Még menthető! Annyi, hogy szervezz vele egy új randit, én mozit javasolnék, aminek a végén megcsókolod! Amikor mész érte, virágot és bonbont viszel, (akár akkor is megcsókolhatod)
2017. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%

Remekül be szokott válni a kérdés: - Megcsókolhatlak?

Ezt egy 27 éves lány aranyosnak fogja találni.

Ne foglalkozz azzal, hogy kit kaphatna meg. Egyébként biztos vagyok benne, hogy most ő is azon morfondírozik, hogy talán nem is tetszik neked. Majd annál nagyobb lesz a boldogság, amikor mégis elszánod magad. Addig is, a 3 puszi legyen neked bátorítás. Ne tökös legyél, hanem természetes, őszinte.

2017. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

A megbeszéljük mondjuk nem jó jel, de feleslegesen rágod magad a dolgon, az időben nem tudsz visszamenni hogy változtass a múlton.



#2


"Hetekkel ezelőtt megbeszéltük, hogy m

MOZIBA megyünk, és tegnap össze is jött, amit nem gondoltam volna. "


:)

2017. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Túlspiláztad az egészet. Valószínűleg ő egy szép és egyben normális lány, akinek nem kell a pénzes vállalkozó, meg a tiednél jobb kocsival rendelkező pasi, stb., hanem te. Ilyen egyszerű. 26 évesen már tényleg határozottabbnak kéne lenned. Az a baj az ilyen kihagyott ziccerekkel, hogy utólag, ha visszagondol rá az ember, nagyon szívfájídító tud lenni és ez kivehető a soraidból is. De amúgy szerintem nincs veszve még semmi, lehet, hogy ő értékeli, hogy nem rohantad le és úriember voltál. Ha még fogtok randizni és ugyanúgy látod rajta a jeleket, akkor már tényleg lépned kell, mert elveszíted. Nem minden szép nő akar Dagobert bácsit maga mellé párnak, ez egy butaság.
2017. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
5%
Igen, sajnos ha első randin nincs csók, akkor nagy valószínűséggel már nem is lesz. Egyébként nekem az jön le, hogy a lány ezt amúgy is csak baráti találkozónak gondolta.
2017. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Mi a francért kéne egyből csók? Nekem négy barátnőm volt és mindegyik hosszú kapcsolat, de egyikkel sem volt még a második harmadik randin sem csók. És ők kifejezetten értékelték is hogy nem kapkodjuk el. :D Már bocs, de akinek amiatt nem kellesz hogy nem csókoltad meg az egy idióta liba.
2017. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

Nekem eszembe se jutott, hogy első randi végén legalább egy puszival búcsúzzak el a férfipartneremtől. Pedig nagyon bejött.Mondjuk ő sérelmezte amikor egy fél óra múlva felhívott....Akkor döbbentem rá, hogy olyan régen nem randiztam hogy az ettől való para miatt örültem, hogy " túléltem" az egészet.

Na es persze volt folytatás...úgyhogy szerintem nincs veszve semmi.

2017. febr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

nincs veszve semmi, dehogy. max a 3. randin azért jó ha van csók. nem azért, de moziba ne menjetek randizni! ott nem lehet beszélgetni, érintkezni. Aktív program: bowling, séta, vagy bármi más, ahol tudsz olyan szitukat teremteni, ahol csók is lehet... sok sikert!

29f

2017. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

1 óra volt a kocsiban beszélgetni odafelé meg visszafelé is. És sosem volt csend.

Nemtudom minek gondolta, de én randinak éreztem. Sokat mosolygott és már az elejétől szerintem szimpatikus voltam neki.

Eltoketlenkedtem az az igazság :/

És ott tartok most h egy ilyen szép nőt úgysem kaphatok meg. Sosem éreztem még ilyet egy randimon sem.

Bármi lesz tanultam belőle és határozottabb leszek a következőnél. Biztosan fogok meg tőle randit kérni. De mivel fennvan társkeresőn az is lehet h már tegnap utánam randizik valakivel stb ezt nem tudhatom és megintcsak az van h jobban oda kellett volna tenni magam :/

2017. febr. 19. 14:58
 10/31 anonim ***** válasza:
Én pl megriadnék, ha első randin meg akarna csókolni egy férfi. Szerintem az a második randi témája.
2017. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!