Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira rosszul vagyok, változik ez még?

Figyelt kérdés

Szóval a párom elég intenzív ember.. most új munkahelyre pályázik és oktatásba is bele akar kezdeni a középsulikban.

Nem vagyunk igazán egyformák én olyan értéktelennek érzem magam...és annyira önbizalom hiányom van hogy kb minden héten sìrva tudnék fakadni...

Sajnos meghíztam és ez is rá tett egy nagy lapáttal ...most keztem el egy diétát de annyira gyengének érzem magam...

És már előre rosszul érzem magam hogy milyen kapcsolatai lesznek ...és flörtölni fog a munkahelyen vagy akár tetszeni is fog neki valaki...

Már a gondolattol is annyira szomorú vagyok...nem tudom hol változtassak ezen..

Nem csal meg de már az érzés hogy más is tetszik neki kikészít..

Talán ha lefogynék az önbizalmam is helyre kerülne ..de eddig sosem sikerült :(( sajnos barátaim sincsenek és most nem is dolgozom...

Annyira elvesztem nem tudom mivel kezdjem el a változtatást vagy h egyáltalán sikerül e...és a fogyásomnak is az a vége mindig h szomorú leszek és zabálás.. :(

Valaki volt hasonló helyzetbe? Mit tennétek ti?


L 25


2018. dec. 23. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szedd össze magadat! A nők erős férfira éheznek, mi miért lakjunk jól egy szerencsecsomaggal, akinek nulla önbizalma van? Egyébként sok sikert mindenhez, nem bántani akarlak.
2018. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de itt nem a párod a probléma- AZ ilyen hozzáállás megágyazza a kudarcot. Menj fel YouTube-ra, hallgass motivációs előadásokat, motivációs videókat, lendítsd át magad. Minden nap egy pici lépés tovább és így tovább... és akkor az eredmény ott lesz, hidd el.


Nem vagy béna, nem vagy lúzer, de igenis ki kell tartani, fogakat össze kell szorítani. A barátodnak sem azért jön a sikere, mert a kanapén mereszti a fenekét és zabálja a harmadik adag chipset.


Áll fel a gép elől és tornázz 20 percet ma pl! Máris ennyivel nagyobb sikered lesz!


30N

2018. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Amíg várod a bíztató válaszokat,edzhettél volna egy kicsit,feltételezem inkább ettél helyette.

Mit szomorkodsz? Helyette menjél el edzeni,nem fog senki sem elmenni helyetted,ne itt sírjál.

Sajnálom a helyzetedet-annyira nem,mert te vagy a lusta-,de ha nem veszel erőt magadon,akkor elhízol és még munkad sem lesz.Ezt akarod?Nem!

Akkor fogd vissza magadat,ne zabálj,ne legyél gyenge

2018. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is, nem egy ujabb dietat kell elkezdeni, hanem eletmodot valtani, es akkor nem lesz zabalas a vege. Kezdheted azzal peldaul, hogy valasztasz egy neked tetszo mozgasformat, az ertekes etrenden pedig kimuveled magad. Addig is elfoglalt leszel jobban, es ha valoban eletmodot valtasz, akkor az a hangulatodra is pozitiv hatassal lesz.
2018. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Rockarc ***** válasza:
100%

Mindig azt szoktam mondani, hogy a dolgok az AGY-ban dolnek el. Vannak itt figyelmezteto jelek boven. Eloszor is egy tok mas beallitottsagu emberrel jottel ossze. Gyanitom van is par ev kulonbseg koztetek a javara. Elhanyagoltad magad testileg. Lelkileg is padlon vagy. Barati korodet is leepitetted. Egyenes az ut a depresszioba, szerintem mar ket labbal benne is vagy.


Azt kell mondjam a feltekenyseged megalapozott. Nem a bartod husege itt a kerdeses, hanem az, hogy egyaltalan nem passzoltok egymashoz. Itt mar csak ido kerdese, hogy mikor lesz szakitas belole. Ha nem csal meg, akkor meg nagyobb lesz a veszteseged, mert meg normalis is volt.


Eletmod valtas es egy szakember szuksegeltetik neked. Lehet a szakitas fog teged atdobni egy motivacios gaton. Pillanatnyilag csak a jovodet siratod, de nem a valtozasnak rendelsz mindent ala. Minel hamarabb elkezded, annal hamarabb allsz labra.


42F

2018. dec. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!