Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Na szóval, én már elég régóta beszélgetek egy fiúval. Megkérdezte egy idő után hogy van-e barátom, kiszemeltem. Szivecskéket küld. Azt írta, hogy szeret meg féltékeny lett amikor mondtam neki, hogy vannak fiú barátaim. Amikor arra került a sor azt mondta nem tetszek neki. Most tényleg ennyire hülye vagyok, vagy ezek általános dolgok?!

#fiú #szerelem #szeret v nem
2018. dec. 23. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Mi ebben a furcsa? A ronda nőkre bukik. Vannak ilyenek.
2018. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ehhez most tenyleg hasznos valaszok kellenenek!!
2018. dec. 23. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Azert irta ezt, mert azt irtad, hogy vannak fiubarataid. Ez sok fiunak nem tetszik, ertheto okokbol. Kinek van kedve idegeskedni azon, hogy epp melyikkel logsz es hol vagy mikor tortenik meg a megcsalas? Lekoppintott.
2018. dec. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy lekoppintott?
2018. dec. 23. 20:33
 5/11 A kérdező kommentje:
De engem legjobban a szivecske zavar meg a “szeretlek” ezt nem mondjuk akarkinek...
2018. dec. 23. 20:34
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Rajott, hogy neki ez igy nem palya a sok fiuhaveroddal egy palyan lenni, ennyicske.
2018. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha jól értem még nem is találkoztál a kiszemelt fiúval. Neten beszéltetek x ideje és megírta, hogy szeret.

Mert gondolom a valós életben nincsen olyan lány ismije akivel tudna dumálni és ezért közel kerültetek egymáshoz a NETEN.

Majd mikor megtudta, hogy sok a fiú barátod, pánikba esett (valószínű nem dúskál önbizalomban a fiúcska).

Így inkább keres olyat, akinek ő az egyetlen fiú ismije, nehogy legyen konkurenciája.

2018. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem a konkurencia vegett van. Hanem sose jo, ha a csajnak sok a fiu baratja. Hiaba szerethet meg teged, a korulotte somfordalo, nyakaba lihego csorgo nyalu kutyak barmikor suetszedhetik az egeszet, hiszen ellentetes nemu egyenekrol van szo.
2018. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tini kategória. Neten beszèlgettek, aztán azon lovagolsz, hogy azt írta szeret, meg ne írjuk akárkinek. Hát nem tudom, èn biztos nem vennèk komolyan egy ilyen "netes" ismerkedèst. Bármit oda lehet biggyeszteni. Ki tudja mèg hány lánynak írogatni ugyanezt.
2018. dec. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!