Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha úgy érzem nem szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgy érzem nem szeret a barátom akkor az valószínűleg úgy is van?

Figyelt kérdés

Soem volt az a nagy romantikus alkat,amit én nem is bánok, de sokszor hideg velem szemben, nem érzem úgy,hogy annyira érdeklem. Van hogy napokig el van nélkülem, úgy hogy csak interneten beszélünk,de ott is van hogy csak este keres(ha én nem írok neki)

Többször hívom én telefonon mint ő.

Szakítani fog szerintetek?



2018. dec. 15. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Én arra gyanakszom, hogy inkább te fogsz.

32/f

2018. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, úgy tűnik ez neked pocsék érzés, és úgy tűnik ezaz egész kapcsolat nem jó számodra.


Te döntsd el, ez kell neked, ami szar, vagy egyszer majd egy jobb.

2018. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt én nem neveznék kapcsolatnak. Csak egy baba vagy, akit néha előrángat a sarokból, játszik vele egy kicsit, aztán félredob, majd napokig eszébe sem jut. Nem hinném, hogy szakítana, mert egyrészt együtt sem vagytok igazán, másrészt ez egy kényelmes helyzet számára.
2018. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nézd, az embereknek fogalmuk sincs az igaz és önzetlen szeretetről, tehát a párkapcsolatok 99,9%-a arról szól, hogy mind a két fél akar valamit a másiktól, és emiatt együtt vannak. Lehet az akármi. Szexuális kielégültség, biztonságérzet, boldogságérzet..stb Erre az akarásra a veszekedés a legjobb bizonyíték. Akkor kezdesz veszekedésbe a másikkal, ha valamiért nem felel meg az igényeidnek, ha valamiért nem olyan, amilyennek AKAROD, hogy legyen. Ha nem akarnád, hogy ilyen legyen vagy olyan legyen, és igazán és őszintén szeretnéd olyannak, amilyen, akkor soha nem is veszekednél vele. Szóval a párkapcsolatok döntő többsége egy megegyezés, amely megegyezés arról szól, hogy a két fél ad valamit a másiknak. Olyan, mint valami üzleti megállapodás, aminek semmi köze a szeretethez.


Így pedig már nincs is jelentősége annak, amit kérdezel.

2018. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

A választ elfelejtettem:

Nyilvánvalóan nem szeret téged, de ne hidd azt, hogy valaha is szeretett. Csak akart tőled valamit, ahogy te is tőle.

Te se szereted őt, csak valamire szükséged van belőle, hogy azzal elnyomd a boldogtalanságod. Ha ez nem így lenne, akkor nem akarnád, hogy kelljél neki, és nem írtad volna ki ezt a kérdést sem.

2018. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól értettem, hogy ha te nem írsz neki egy nap, akkor este keres - vagyis ír neked?


Azért ez kapcsolatkeresést jelent.


Tényleg kérdés, hogy te szereted-e? Vagy csak azért vagytok együtt, hogy ne legyél egyedül, hogy legyen valakid?


Ha szereted, esetleg ovass a szeretetnyelvekről, megcsinálhattok egy tesztet is együtt akár. Illetve ajánlom figyemedbe Mark Gungor férfiagy női agy előadását, illetve előadás sorozatát - magyarul. Youtubeon fent van. Én nagyon sokat tanultam belöle a férjemmel kapcsolatosan, sokat segített megérteni sok dolgot a gondolkodásáról, érzéseiről, a férfiak "működéséröl".

2018. dec. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd akkor szakít, ha valaki jön, aki érdekli is. Addig ott vagy neki te.
2018. dec. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!