Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim miatt megbuktam a zh-n. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éves kapcsolat, én most egyetemista vagyok egy NAGYON nehéz szakon, a pasim viszont már dolgozik, ő nem ment egyetemre. DÉlután 17-kor vége a munkaidejének, 18-ra haza ér és elvárja, hogy én vele legyek majdnem minden nap.

Nem élünk együtt, egy városban lakunk.

Múlt héten lett volna zhm, 3 napot tanultam rá, vagyis próbáltam, de a pasim óránként felhívott, hogy mikor találkozunk, én miért nem szeretem őt, nem akarok vele lenni....aminek a vége az lett, hogy totál kikészültem és elrontottam a zhm és megbuktam. Jövő héten javíthatok.

Nem érti mi a bajom, és szerinte együtt tudunk aludni nyugodtan az iskola mellett.

Sose volt ilyen, régen mindig könyörögtem, hogy találkozzunk, amióta viszont élem az életem azóta minden órában felhív. Ha nem veszem fel, kiakad.

Mondom, régen sose volt ilyen.

Tudja, hogy a lelki terrort utálom, és direkt azt csinálja rajtam.

Nem tudok tanulni miatta, mert gyomorgörcsöm van tőle, ráadásul most jön a vizsgaidőszak, és már most kivagyok borulva.


2018. dec. 4. 16:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
és te eltűröd?
2018. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Most lett ilyen, egy hónapja, azt hittem majd leáll, azért tűrtem, de nem.

Péntek-szombat-vasárnap és szerdánként szoktunk együtt lenni, de minden nap eljátsszuk, hogy suliból hazafele ugorjak be hozzá.

2018. dec. 4. 17:03
 3/22 anonim ***** válasza:
66%

Ne hárítsd már at a felelősséget.


Azért buktál meg, mert keveset tanultál.

A telefont ki lehet kapcsolni.

Csak azzal lehet így bánni, aki hagyja magát.

2018. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindig ez első a tanulmányai voltak. A most már férjem ezt mindig tiszteletben tartotta, pedig volt, hogy akár egy hétig nem találkoztunk. Mérlegelj mi a fontosabb: egy jó diploma vagy az terrorizáló párod!
2018. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell hárítani a felelősséget senkire. A lényeg, hogy van még esélyed. Koncentrálj arra és amikor tanulsz kapcsold ki a telefonod, előtte szólj neki is, hogy tanulsz nem érsz rá beszélgetni. Tudat alatt nem akar véletlenül lehúzni? Miért féltékenykedik? Fél, hogy a barátnője összejön egy nála képzettebb fiúval az egyetemen?


Azt tanácsolom, hogy beszélj vele és ha nem változik, 5 év ide vagy oda lapát. Az ember életében ilyen korai kapcsolatoknál nagyon gyakori, hogy eltérő irányba fejlődnek, az egyik megreked, a másik nő és egy idő után túl nagy lesz a szakadék kettőtök között. Majd te is látni fogod.

2018. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Vannak ilyen pasik. Ülj le és beszéld meg vele, mondd meg, hogy nehez szakon nem érsz mindig rá, meg ki fogod kapcsolni a telefont, ha nem hagy békén. Ilyen lelki terrorral jó hogy nem tudsz a tananyagra koncentrálni. Szerintem ez nagyon idióta viselkedés, nekem erre ment rá az első kapcsolatom. Mondjuk ő mindig féltékenykedett a semmiért, és azért hivogatott. Annyira kikeszitett hogy szakítás lett belőle.
2018. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, nekem a szüleimet nem lehetett lekoptatni, csak én nem tudtam elköltözni tőlük, meg is lett az eredménye, csúsztam, de ők mossák kezeiket, hogy ők hagytak, na, persze. Ha tehettem volna, már akkor elköltöztem volna tőlük, amióta sikerült, nyugodtabb vagyok, és érdekes, jobban jut időm mindenre is, mert senki nem nyaggat.

A párodat viszont megválaszthatod, én a helyedben kihajítanám, ha nem tudja felfogni, hogy neked a tanulás most fontos.

2018. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

"Ne hárítsd már at a felelősséget.


Azért buktál meg, mert keveset tanultál.

A telefont ki lehet kapcsolni.

Csak azzal lehet így bánni, aki hagyja magát."


Ezzel annyiban nem értek egyet, hogy ha állandó feszültség van, és nem tudsz hova menni, hogy ettől tartósan megszabadulj, max. ideig-óráig, de utána mindig folytatódik, úgy nem lehet rendesen koncentrálni.

2018. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%

A második exnőmmel éltem pont a se vele, se nélküle időszakunkat, amikor sorra buktam el a zárthelyiket és vizsgaidőszakban is hulladék volt a teljesítményem. Fiatal fejjel őt okoltam ezért is, miután szakítottunk.

Most, tiszta fejjel kizárólag magamat okolom, hogy hogyan voltam képes ennyire beleélnem magam egy párkapcsolati hullámvölgybe, hogy kockára tettem még a tanulmányaimat is egy kétes erkölcsű lotyóért, aki hónapokon keresztül képes volt az orromnál fogva vezetni.

Még egy ok, hogy a büdös életbe ne zuttyanjak bele egy párkapcsolatba, mert egy párkapcsolat semmi másra nem jó, csak arra, hogy hátráltasson, visszahúzzon a kijelölt utadról, amelyen valamit is elérhetsz az életben.

2018. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Saját magad miatt buktál meg. A nap 24 órából áll. Miért nem tanultál reggeltől délután 6ig?
2018. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!