Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek a barátnőmmel az abortuszról?

Figyelt kérdés
Nem tervezett terhesség. Illik kifizetnem az árát? Ilyenkor még élhet tovább a kapcsolat?
2018. dec. 28. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

Egyikőtöknek sem vagy csak neked nem ?

32/f

2018. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte és egyenes. Itt kevés, ha azt hiszed, hogy...

Abban az esetben megmaradhat a kapcsolat, ha ő is abortuszra akar menni. Az célszerű, ha legalább felezitek, de az is egy gesztus, ha te fizeted, ő pedig végigcsinálja. Minden fájdalom, kockázat az övé.

De a döntés is.

Ha meg akarja tartani, akkor ebbe beleszólásod nem lesz.

2018. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő hogy vèlekedik erről?

Mindenkèpp legyèl egyenes, ha nem szeretnèd a babát, akkor mond meg, hogy ennek tudatában tudjon dönteni minèl hamarább. Ne a 10. Hèt után nyögd be, hogy hát neked ez nem fog menni, aztán már kicsússzon az időből.

A felèt mindenkèpp illene kifizetned, de akár az egèszet is, hisz a testi, ès a lelki terhet meg ő viseli.

Abban az esetben túlèlheti, ha mindketten abortuszt akartok. Ha ő inkább megtartaná, ès csak miattad "kènyszerül" elvezetni, az valószínüleg megmèrgezi a kapcsolatotok.

2018. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten az abortusz mellett döntöttünk.

Mindent átrágtunk egytől-egyig.

Már a 7. héten döntöttünk erről.

Megbeszéltük, hogy fele-fele, együtt hoztuk össze, együtt is viseljük az anyagi terheket.


Végül én fizettem be a csekket, én csináltam végig egyedül, ő semmit nem tett bele anyagilag, emberileg.


A műtét után 6 nappal szétmentünk.


Válaszom: nem garancia a közös akarat arra, hogy együtt maradtok vagy sem. Ez csak rajtatok múlik, hogy helyre tudjátok-e hozni.


De ne hagyd magára, mert közösen hoztátok össze, közösen is jussatok túl rajta.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültetek.

2018. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyikőtök sem akar gyereket, és csak vmi miatt becsúszott, akkor értelemszerűen felesben illene fizetni.
2018. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele minél előbb.


A fele-fele a minimum, de ahogy írták, szép gesztus ha állod az egészet, a barátnőd így is sokkal többet veszít (itt nem csak a magzatra gondolok, hanem a testi kockázatokra, a lelki feldolgozásra).


Az biztos, hogy nagyon megviseli a kapcsolatot és nagy türelemmel kell lennetek egymás iránt.

Én úgy érzem, hogy nagy eséllyel szétmennénk a párommal egy ilyen után. De aztán ki tudja... sok függ attól is hogy ő hogyan áll hozzá a történtekhez.

2018. dec. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha a párod szeretné a babát akkor nektek még nagy csatátok lesz. Ha a barátnőd is emellett döntött akkor igen minimum a felét illendő fizetned. Sajnálom,hogy így alakult. Kitartást!
2018. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!