Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfiak! Veletek előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Veletek előfordul, hogy gyakran kívántok meg más nőket a feleségeteken kívül?

Figyelt kérdés
Hűséges vagyok a feleségemhez, de nagyon gyakran megkívánok más nőket. Ez mással is így van?

2018. dec. 28. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Én is hűséges vagyok és imádom, kívánom mindig, de volt már hogy fantáziáltam más nőkről.
2018. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Velem igen. Szeretem a párom, torony magasan vele a legjobb a szex, de én nem csak kivánok, hanem alkalmanként félre is lépek.
2018. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 peca1000 ***** válasza:
13%

Persze!


Minden 2. nőt meg is húznék, ha lehet :)

2018. dec. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Igen,a férfiak agya így van kalibràlva. Sokkal jobban hatnak a férfi agyra a vizuális ingerek.

Amit második ír, szerintem általános. Holott ezen az oldalon állandóan csak azt olvasni, hogy ha a férfi félrelép, akkor az már nem szerelmes. Pedig de, sőt még csak nem is jobb a másik, csak más. Vagy nem tudom mi is az,ami miatt megéri ilyen esetben kockàztatni,de hátha a második jobban kifejti.

2018. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!