Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire megbízható egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
A barátom 3 évig járt valakivel. Ebből 1 évet valamikor írogatott nekem. A barátnőjével szakítottak 1 éve, azt mondja hogy ő szakított a lánnyal, de kibékült vele, mert a csaj kiakart békülni, ő pedig kibékült vele az azelőtti 2 év miatt. Közben ekkor még nekem is írt, azt írta hogy majd még beszélünk, utána eltűnt, és csak 3 hónap múlva írt, amikor még mindig megvolt a barátnője. Most viszont egy 4 hónapja összejött velem, azt mondja ő hagyta ott a barátnőjét. Vele szakított, utána 3 hétre rá már velem randizott. De közben még most is van úgy utalásokat tesz olyan emlékekre amik az exéhez kötődnek. Azt mondja hogy nem is volt bele soha szerelmes, és a szex sem volt olyan jó, mint velem, és életében csak engem szeret.
2018. dec. 29. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy ilyen "férfi" nevetséges. Én az ilyet kirohognem és otthagynam. Szorakozzon a jó édesanyjával.
2018. dec. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
7%
Túl sokat agyalsz. Tetszik vagy nem? Jó vele a szex vagy nem? Élvezd az életet, ne azzal foglalkozz, meddig fog tartani a az aktuális kapcsolatod.
2018. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire, de te választottad.
2018. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezte már tőlem hogy én szeretek-e egy bizonyos zenét, amire mondtam hogy nem, erre mondja hogy a volt barátnője viszont szerette.
2018. dec. 29. 10:29
 5/12 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%
Ez valami elborult rétegzene volt?
2018. dec. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Összeilletek.
2018. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt dolgom hasonló pasival. Ő azzal jött, hogy nekünk azért kéne anális szexelnünk, mert az exe azt mennyire élvezte és mennyire jó volt neki. Kitalálhatod, hogy hányszor szexeltünk análisan (soha). De meg is csalt jó párszor, szóval elég hamar elváltak az útjaink, nem vesztettem vele sokat.


Aki képes úgy éveket egy kapcsolatban eltölteni, hogy nem szerelmes/a szex sem jó, az már eleve fura. Miért teszi ezt? Logikus magyarázat, hogy de, szerelmes volt és/vagy a szex működött, csak neked hazudik. Olyan nincs, hogy kezdeti pozitív érzések nélkül kitart egy kapcsolat 2 évig, majd még ad egy esélyt neki, ha közben "soha" nem volt se szerelmes, se jó a szex. Szóval én ezt a részt már önmagában fenntartásokkal kezelném. Azt még megértem, hogy a szakítás friss, és az exe sokáig az élete része volt, ezért gyakran felötlenek benne vele kapcsolatos emlékek, na de amit te példának felhoztál, az pont nem ilyen. Kicsit olyan, mintha benned keresné az exét, akit állítólag sosem szeretett. Nekem ez gyanús, sajnálom. Lehet csak nekem vannak mindenféle összeesküvés-elméleteim, de az biztos, hogy alátámasztja a megérzésem hogy a kapcsolata mellett neked csapta a szelet egy évig. Nem az történt, hogy határozottan lerakta a lábát, és megmondta, hogy ő akkor most téged választ, hanem még egy évig két vasat tartott a tűzben, kivárta, hogy melyikőtök lesz a kitartóbb. Hát most nem azért, de ez sem megbízható, sem őszinte jellemre nem vall.

Én nem bíznék benne ezek után.

2018. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Linkeld már be valami profilját a csávódnak, hadd nézzem meg magamnak, ki ez az alfa...
2018. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg beszéltünk egy helyről ahol csak az exével volt, korábban már beszéltünk róla, de azóta megint felhozta, persze az ex megemlítése nélkül.
2018. dec. 29. 10:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En meg mindig keresem a szovegben a "ferfit".
2018. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!