Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 1,5 év után nincs összekölt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1,5 év után nincs összeköltözés, már ne is reménykedjek?

Figyelt kérdés

Én 25N vagyok, a Párom 29 lesz idén.

Mindkettőnknek stabil munkahelye van, ő otthon lakik, én már külön, albérletben.

Másfél éve vagyunk együtt, 2 hónap után ő felhozta az összeköltözést, én akkor még azt mondtam, várjunk vele, hisz alig ismerjük egymást.

Fél éve voltunk együtt, amikor felhoztam, hogy készen állok rá, ő visszahátrált, mert azt mondta, sokallja a pénzt az albérletre.

Azóta lassan 1 év telt el, én nem hoztam fel a témát, de sokszor rágódok rajta, valahol azt várom, hogy ő hozza fel magától, hisz egyszer már megtette.

Ezen kívül minden jól működik a kapcsolatunkban.

Ti mit gondoltok, meg fog változni a hozzáállása??

Egyszer csak önállónak kell lennie, nem?

Én sosem éltem együtt még senkivel és nagyon vágyok rá, ráadásul másfél év után szerintem itt lenne az ideje.



2018. jan. 27. 07:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy én sok alternatívát felhoztam, amikor a pénzt sokallta, de neki egyik sem volt megfelelő. Egyedül abba menne bele, ha én odaköltöznék hozzájuk, de én már önálló felnőtt nő vagyok, nem szeretnék egy idegen családhoz odaköltözni.

Ő egyébként sokkal jobban keres nálam, így nem értem miért sajnálja a pénzt az önálló életre..

2018. jan. 27. 07:42
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Nekem igencsak égne az arcom, ha 29 évesen még a szüleimnél laknék. Most azt várja, hogy összespórolja egy lakás/ház teljes árát? Akkor várhat úgy 80 éves koráig a mai árak mellett.
2018. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy meg nyugodtan kérdezz rá, mondd meg, hogy te már összeköltözésre vágysz(a felesben fizetésbe csak nem rokkan bele, annyit még otthon is hazaad, legalábbis úgy illene, nem csak élősködni a szülőkön). Ha nagyon tiltakozik ellene, akkor keresel egy felnőtt férfit az ovis helyett.
2018. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Beszélj vele KOMOLYAN erről...mondja el mindenki őszintén, hogy mit gondol, mit tervez, mire vágyik... olyan nincs, hogy valami elakad a kommunikáción, csak annak hiányán szokott.
2018. jan. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Mirt nem házasodtok össze?
2018. jan. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a párodnak ez egy kényelmes helyzet, ha kellesz neki, akkor ott vagy, ha nem, akkor meg élvezi az otthon kényelmét.


F

2018. jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor beszeltunk már erről komolyan, ismeri az álláspontomat, meg is érti, de azt mondja az alberletre költött pénz felesleges.. természetesen felesbe fizetnenk mindent.

Beszélek vele erről még egyszer, és ha azt látom, hogy változatlan a helyzet, sajnos elválnak az útjaink. Csak valahol erőltetni se akarom, haneki ez nem jön magától, mert abból se szokott jó kisulni. Azt várom lassan 1 éve, hogy hátha magától jön nála.

Egyébként azt mondta, hogy az ő környékükön az a szokás,hogy amíg nincs saját ház a nő odakoltozik a férfi családjához, de az én álláspontom ezzel kapcsolatban szilárd.

2018. jan. 27. 08:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, önálló felnőtt nő vagy, hatalmas visszalépés lenne, ha odaköltöznél a szüleihez.

Meg a kapcsolatotoknak sem lenne igazán előrelépés ez.

Felnőtt emberek vagytok, az lenne a normális, ha odaköltözne az albérletedbe és felesben fizetnétek.

Drágák persze az albérletek, de ha saját házra nincsen pénze, akkor más opció nem nagyon van. Kéne ,hogy legyen igénye a saját életre.

Én mindenképpen megpróbálnám meggyőzni, hogy költözzön oda.Ha nem tetszik neki az albi,vagy drágállja,akkor keressetek egy másikat.

Nem is értem, hogy hogy gondolja,hogy odaköltözöl hozzájuk.

Ha nem hajlandó lépni,akkor szerintem ennek nincsen jövője.

Ha fiatalabbak lennétek, mondjuk a pasid 10 évvel,akkor azt mondom jó, ha vártok még 1-2 évet nincsen semmi. De ennyi idősen mire várjon az ember ?Nem most szabadult a középiskolából, évek óta dolgozik, nem?

2018. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Dede, Ő 5 éve dolgozik, én 3. Teljesen egyetértek veled, azért tettem fel a kérdést, hogy megbizonyosodjak arról, hogy csak nem én várok sokat.

Mindenki tett már neki megjegyzéseket, hogy miért nem élünk együtt (család, munkatársak,barátok),de eddig még semmi.. de amint találkozunk beszélek vele erről. Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2018. jan. 27. 09:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: nekem egy régi exbarátnőmnél lökték a szülők ezt a dumát neki állandóan, hogy ne menj, az albérletre költött pénz nettó pénzkidobás, mi lesz veled nélkülünk.


A vége az lett, hogy szakítottunk, ő még mindig otthon él, pedig nem húszonéves.

2018. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!