Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy nárcisztikus, én borderlin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus, én borderline személyiség semmiképp nem összeegyeztethető?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék vele lenni, de a nárcisztikus személyiségét nagyon nehezen viselem.

Ráadásul nem ismeri el hogy milyen tulajdonságai, esetleg hibái vannak.

Én 25N, ő 32F


2018. dec. 30. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az előző kérdésben nem kaptál kielégítő választ ?

32/f

2018. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miről beszélsz, legyél szíves a kérdésre válaszolni vagy arrébb tipegni.
2018. dec. 30. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem is fogja soha elismerni, pont ez az egyik ismertető jele a nárcizmusnak.

Én nem kínlódnék vele.A gyógyítása, ha bele is menne valami csoda folytán, akkor is rengeteg időt igényelne, a türelemről nem is beszélve.Bár szerintem ebből nem gyógyult még ki senki sem.

2018. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is azt érzem hogy sajnos nem is fogja beismerni.. :( hiába ülök le és beszélek vele róla.. Ő nem hibás, mindent jól csinál, ha átgázol az embereken fel sem tűnik neki. Ha bunkó, nem látja be.


. Stb :(

2018. dec. 30. 14:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mi tart mellette?A nagy szerelem érzése, vagy a kapcsolatfüggőség?

A szerelem elfog múlni, ezt garantálom.Nárcisztikus embert hosszútávon nem lehet szeretni.

A kapcsolatfüggőség meg kezelhető.

2018. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szerelmes, de úgy érzem nem tudnám elképzelni az életét nélküle...

Bár ahogy ezeket leírom, rájövök hogy en sem vagyok normális... :(

2018. dec. 30. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy szerelmes, akkor tènyleg, mi tart mellette?

Egy nárcisztikus ember senkivel sem összeegyeztethető, mindenkit tönkre tesz.

2018. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!