Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk szeretitek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk szeretitek, ha szerelmes levelet kaptok?

Figyelt kérdés
Szeretnék írni egyet a pasimnak, hogy mit is érzek iránta.
2010. jún. 28. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon mélyenszántó lesz, ha a pasidnak nevezed. -.-"
2010. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én igen, ezért nincs aki írjon. :) owned
2010. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom , mostmár nem igazán szeretnék :D , valahogy öreg vagyok az ilyen dolgokhoz így 60 évesen :D , de amikor még fiatalabb voltam ilyen 10-17 akkor biztos örültem volna neki.
2010. jún. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, egyszer kaptam és elég kínos volt.
2010. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, nekem egy fiú, aki szeretné ha a pasim lehetne szokott ilyen jellegű dolgokat írni, és engem szabályosan kiakaszt vele.
2010. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én imádom ha a barátnőm ilyeneket ír és én is szoktam neki, de a levél semmit nem jelent az csak egy papír darab.Ha nem úgy viselkedsz vagy nem azt érzed amit leírsz az látszani fog és csak képmutatónak fognak tartani(jogosan).

Egyébként ha szeret a barátod akkor szeretni fogja bármit is adsz neki:)

2010. jún. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekünk irodalom órán az volt a feladat h írni kell szerelmes verset, és én írtam a barátomnak (amúgy nem jutott volna eszembe ilyet írni) odaadtam neki, de hiába próbáltam kicsit viccesre, elég komoly lett, így ő rádöbbent h nem szeret annyira, mint én és szakitott :( ... tehát csak akkor irj, ha már nagyon komoly a kapcsolat, és biztos vagy benne, h nagyon szeret... mióta vagytok együtt?
2013. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!