Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működhet a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a párkapcsolat egy ateista és egy vallási fanatikus között?

Figyelt kérdés

1 hónapja ismerkedek a pasival, most merült fel az első problémánk...ő házasságig várni akar a szexuális élettel...

Ezt nehezen veszi be a gyomrom, bárhogy is magyarázza hogy ez miért jó dolog....

Nagyon vallásos, megszállottan imátkozik, folyton Istennel kapcsolatos dolgokat rak ki facebookra (ne akadjunk fent azon hogy meg mertem említeni egy közösségi oldalt, köszi!) csak nekem nem mondja mert tudja hogy azon felidegesítem magam ha engem fáraszt ilyenekkel...


Mégis mennyire működhet a dolog két ennyire ellentétes ember között? :/


Nem vagyok ribi, nem akarok félrequrni, nem azért akadtam fent a házassági utáni szex témán. Hanem mert szerintem igenis kell hogy két ember megismerje egymást testileg is, mert van olyan hogy nem passzolnak, ha ez házasság után derül ki, az elég nagy pech...:/


2018. dec. 31. 01:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem semennyire.
2018. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Addig hagyjátok egymást, amíg még könnyű megszakítani a kapcsolatot. Ebben mindketten szenvedni fogtok
2018. dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem semennyire. Mint 2 kulon politikai nezet.

De kar ugye, h ez az egy halacska uszkal csak a toban, ugye ?

2018. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Milyen halacska? Nem értem miért kell flegmázni...

Egy egyszerű, normális kérdést tettem fel.


Nem válogatni akarok, nem egy tárgyról és nem is egy kiskutyáról vagy "halacskáról" beszélünk, hanem egy emberről.


Eddig nagyon jól kijöttünk, úgy gondolom egy igazán jószívű, udvarias, kedves, tisztelettudó ember, de ez a vallási izé nagyon zavar, főleg ha rám is hatással van....

2018. dec. 31. 01:38
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne erőltessétek, két véglet nehezen fér meg egymással, lesznek még másban is konfliktusok. Vallásos és ateista között csak úgy ismerek jó kapcsolatot, hogy nem szélsőséges egyik fél sem, és valamennyire nyitottak is egymás nézeteire, de megtartják mellette a sajátjukat.
2018. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Megkérded a méretét, keresel egy akkora tárgyat, belepróbálod, ha passzol, akkor megvárod, ha nem passzol nem várod. Egyébként ez egy beugratós kérdés, hogy egy vallási fanatikus váratja az ateistát az esküvőig? Az ateista tér meg vagy a vallási fan mond le a templomi esküvőről? Melyik van tervben kérdező?

32/f

2018. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
Mondd neki,hogy szokjon le a kannásról!
2018. dec. 31. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem fog működni ez, és nem csak a szex miatt, ez a későbbiekben is problémát fog jelenteni.
2018. dec. 31. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Nem mennèk bele.
2018. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Esküvőtök sem lehet… hogy esküdnél templomban? Gondolkodj. Felejtsd el.
2018. dec. 31. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!