Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ennyit jár el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyit jár el nélkülem?

Figyelt kérdés

Mindig zavart hogy sokat bulizik(ami tulajdonképpen hobbi,munka..mivel fellépő ),de amikor próbáltunk erről beszélni nem tudtam igazán megfogalmazni,ő pedig legyintett rám,azt mondta hogy ő nem csinál semmi rosszat,muszáj mennie a hobbi miatt,stb. Mindezt persze megértem,de szerettem volna akkor legalább valamit cserébe,valamit amivel konpenzáljuk ezt a kimaradt időt. Nem arról van szó hogy ráakaszkodom,elvagyok egyedül meg a barátnőimmel,csak hát sokszor úgy érzem hogy minek akkor a párkapcsolat,ha mindenhova egyedül meg a barátaimmal járok,ahova ők a párjukkal mennek. Sokszor van hogy nem tudunk beszéni sem mert utazik vagy épp külföldön lép fel és siet,pakol,nincs wifi stb. szóval lelki társnak sincs ott,ugyanolyan magáynos vagyok mintha nem lenne. Egy hónapban van hogy 8x fordul elő ilyen program a haverokkal,velem kettesben utoljára az évfordulónkon voltunk együtt. Tehát nem hogy egyszer velem,egyszer velük,hanem kb csak velük,nélkülem,fordítva meg kb soha. Ha közös programunk van,abban is ott vannak a többiek ha megyünk valahova.

Az meg a másik hogy mégha sörözni vagy meccset nézni járna el a haverokkal,de nem,hanem ők nagyon szeretnek lerészegedni és azon röhögni hogy milyen hülyeségeket csinálnak. Mondtam neki hogy ez nagyon gáz,de ő csak megvonja a vállát hogy ő ezt szereti. Magyaráztam neki,hogy ez gáz,és aggódom, mert nem tudom olyankor mit csinál,de azt mondta semmit. Úgy van vele hogy semmivel nem másabb a részeg énje,ezért nem érti mit hisztizek,én pedig nem tudom meggyőzni arról,hogy ezt nem ő dönti el,az alkohol igenis nagyon befolyásol,és olyanokat is megtehetsz amikre nem is gondoltál. Volt hogy füllentett arról hogy ittak,vagy hogy ki volt ott,mert nem akarta hogy haragudjak,pedig sose mondtam neki hogy ne igyon vagy bármi csak aggódtam,meg megkérdeztem hogy mi történt. Így már kevésbé tudok bízni benne,de ezt sem érti,úgy van vele hogy nem volt rá okom.

Általában hétvégeken vannak ilyen programjaik,amik után volt hogy "kárpótlásul" találkoztunk hétköznap,ami persze nem ugyanaz,mert olyankor dolgozik,ebédelünk,megnézünk valami sorozatot,és kb ennyi. Nekem ez nem elég egy párkapcsolathoz. Mondtam neki hogy csinálhatnánk valamit kettesben de nem tudja hogy mit. Régebben próbáltam valami kis apró hülyeségeket,játékokat kitalálni,de mostmár ráuntam vele szenvedni,neki pedig nyilván nincs rá igénye ha önmagától nem mondja,meg nem tesz érte hogy legyen.

Mindig elvitatja amiket mondok,pedig szerintem jogosan aggódok,és borzalmas érzés hogy érzem hogy nem oké amit csinál,és ha mondom neki akkor úgy állít be mintha ezt csak én gondolnám így a világon,és velem van a baj. Tényleg én látom rosszul? Nem akarom őt rosszanak beállítani,mert szeretem,és tényleg próbálom megoldani,rendbe tenni a kapcsolatot,de ez egy visszatérő probléma amit nem is tudok hogy tálalni neki,szeretném ha megoldódna.



#probléma #párkapcsolat #különprogram
2018. dec. 30. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolat.Vagy neki,néha előkap mikor úgy gondolja,kb. ennyiről szól az egész.
2018. dec. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

Ne haragudj, de én eleve ki nem állhatom azokat a nőket, akiknek csak azért kell pasi, hogy tudjanak a barátnők előtt mutatkozni. Eleve ez nekem noszensz.

Egy pasi nem arra való, hogy mutogasd, hogy huh, neked milyen jó pasid van. Meg szerintem ezt marha sok férfi utálja is, szerintem a barátnőd pasijai is csak eljátsszák, hogy nem kapnak agyfaszt az ilyentől.


A srác meg simán meg csalhat, mert a fellépőkért oda vannak a csajok mindig. És hogy ha nem olyan híresség, akkor még lehet közel is kerülnek hozzá.

Azt elvárnád, hogy veled menjen "csajos" buliba, de ő nem ihat a haverjaival?

2018. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Már ne haragudj, de ez az ember teljesen éretlen idióta, aki alkalmatlan a párkapcsolatra. Akik ilyen foglalkozást választanak maguknak, és ilyen részegek közt baromkodva érzik jól magukat, azoktól ne várj értelmes viselkedést, hűséget, odaadást, normális párkapcsolatot. Te csak egy fix luk vagy neki, a sok alkalmi mellett. Minek pazarolod rá az időd? Te nem szeretnél normális családot, gyereket? Nincs semmi önbecsülésed?
2018. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2-es nyilávn nem azért kell pasi hogy mutogassam,már vagy 4 éve együtt vagyunk,ezt már amúgy is kinőttem volna :D

Nem várom el hogy jöjjön velem a "csajos" bulikba és hogy ő ne menjen sehova nélkülem,látom nem sikerült értelmezni a kérdést. A mennyiség és a minőség a lényege. Én ha elmegyek nélküle valahova nem iszom le magam a sárga földig és nem mondom utána hogy nem csináltam semmit,mert mindegy hogy részeg vagyok vagy sem,ugyanúgy viselkedek.

Igen,én is ezt mondtam neki hogy bárki közel kerülhet hozzá,meg is csalhat,de ő ażt mondja hogy ő nem olyan,ami mondjuk igaz,de hát azért mégis csak az elismerésért csinálják mindezt nem másért,abban meg ez is benne van.Azt nem hiszem hogy megcsalna,tényleg nem olyanok,inkább mint a kisfiúk akik hülyéskednek és isznak,a többieknek is van barátnőjük,nem aok a csajozós fajták de hát azért persze bennem van az aggódás,akármennyire is bízok.

2018. dec. 30. 13:14
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 én is ezt mondtam neki,hogy leakaszt a szögről,amikor kellek,de persze tagadja,meg azt mondja hogy én nem veszem észre hogy mennyire törekszik stb.
2018. dec. 30. 13:15
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 Igazad,van én is így gondolom hogy alkalmatlan. De ő folyton kimagyarázza magát és a végén én vagyok a hülye. Lehet hogy én látom rosszul. Azon kívül jól megvolnánk,szeretjük egymást,nem akarok ezért szakítani. Csak megoldani,ha lehet.
2018. dec. 30. 13:16
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
De megoldani nem tudod, ha ő nem akar ezen változtatni. Ès Ö egyèrtelműen nem akar, így èrzi jól magát.
2018. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt mondja neki sem jó hogy látja hogy mindez bánt. És mondjam meg hogy mit csináljon másképp hogy ne érezzem magam rosszul,de hát mégis mit mondhatnék mikor nem is tudom megfogalmazni,ezek olyan alap dolgok,amiket másnak nem kell elmagyarázni. Ezekről a "füllentésekről" is ő mondta hogy nem rosszból csinálta hanem mert félt hogy megharagszom rá ok nélkül, és ő egyébként nagyon kerüli a konfliktust és félt hogy baj lesz belőle ezért nem akarta felhozni,de mondtam neki hogy így csak rosszabbat csinált. Azt mondta többet nem csinál ilyet,és odafigyel majd ezekre,eddig még így is volt.Meg hogy nem csinál semmi rosszat csak hülyéskednek. De ki tudja meddig.
2018. dec. 30. 13:44
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Igenis meg lehet fogalmazni miben szeretnél változást, ha nem tudsz neki konkrétumokat mondani, akkor mit vársz? Mondj konkrét dolgokat, és nézd meg valtoztat-e, ha nem akkor érdemes elgondolkodni van-e tovább értelme a kapcsolatnak.
2019. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogyan fogalmazzam meg azt hogy az alapvető hozzállása nem oké,nem normális, mikor szerinte az? Nem tudom meggyőzni.
2019. jan. 2. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!