Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a páromat (nő) a múltbeli párkapcsolati múltam zavarja, de a szexuális nem, én pedig (férfiként) a korábbi szexuális kapcsolataira vagyok féltékeny míg a párkapcsolatira nem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert neki az érzelmi rész a fontosabb, neked meg a szexuális. Vagyis ő azokra féltékeny akiket szerettél, még te meg azokra- talán férfiúi büszkeségből, vadászösztönből- azokra akik csak megd.gták


Na meg társadalmi "norma" hogy ha egy férfi sok nőt ledönt akkor annál tökösebb, még fordítva egy ribizli. (Ezzel én nem értek egyet)

2018. dec. 29. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Valószínűleg mert Ő érett nő, te pedig egy kicsit gyerek vagy még.
2018. dec. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
ahogy az 1. leirta, ugy gondolom en is.
2018. dec. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mégis mitől lenne az érett, hogy ha valaki párkapcsolatra féltékeny és mitől lenne az gyerek, ha valaki szexuális kapcsolatra az..?
2018. dec. 29. 08:01
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Korabbi kapcsolatok nem kellene, hogy tema legyen egy parkapcsolatban, legalabbis nem reszletesen.

Mielott megismertem a ferjem, alkalmi kapcsolatban voltam egy kollegajaval. Ugy gondoltam, nem fair, hogy amikor talalkoznak, amaz rohog a markaba, hogy "he-he, megvolt nekem a nod", ezert elmondtam. Azota a parom gondolatba mindig elkuldi melegebb eghajlatra, holott elotte viszonylag joba voltak.

Ami volt,mar megtortent, minek bolygatni?

2018. dec. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

Mert őt az érzelmek zavarják, téged meg a testiség. Ez nem jó vagy rossz, csak máshoz kötitek a fontosságot. Valószínűleg a barátnőd inkább abban látja a kapcsolat fontosságát, hogy ki az, akivel párkapcsolatban van az ember. Nálad viszont a szex-szeretkezés az, ami a kötődést jelenti.

Persze lehet olyan válasz is, hogy te csak egy tárgyként kezeled, amit meg lehet szerezni és dugni.

Ezt neked kell tudni értelmezni.

Egyébként mindkét féltékenység teljesen felesleges és gyerekes is.

2018. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Zavarja a párkapcsolati múltad? Akkor éretlen, hogy ezzel foglalkozik. Ha te pedig szívesebben kúrogatnál lányokat párkapcsolat helyett, akkor csináld azt.
2018. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert van két ember, aki képes azon rágódni, ami elmúlt és most sikerült is egymásra találniuk.
2018. dec. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert a férfiak és a nők rengeteg mindenben nem egyformák, akármennyire is szeretnék bizonyos ideológiák azt állítani, hogy mégis.
2018. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%

Idióták.


Megcsalásnál a nő is általában azt kérdezi előbb, hogy "És szereted?", a férfi pedig, hogy "És lefeküdtél vele?"


Ennek evolúciós, biológiai okai vannak, hogy a nemek eltérőek egymástól és különböző módokon reagálnak ugyanarra.

2018. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!