Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt, nem lenne problémánk, csak egy, ami viszont óriási. Ő sajnos alkoholista. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Az apja is az, az Anyja 30 éve szenved ezzel a házassagukban. Nem akarok ilyen sorsot, párom sem tud mértékét és rendszeresen iszik. Minden buli alkalmával ő a legrészegebb, mindig kiüti magát. Nem egyszer kellett mennem érte, mert magáról nem tudott. Utána persze semmire nem emlékszik. Flörtölget, kibeszél ilyenkor engem is. Csak egy dolog miatt nem tudom elhagyni. Mert féltem. Eddig én vigyáztam rá, ki fog ezután? Nem tud magára vigyázni. A másik probléma, hogy ha ez nem lenne tökeletes lenne a kapcsolat, tehat egyébként szeretem. Eddig nem köt össze minket semmi, csak eljegyzés volt és együtt élünk, még lehetne lépni. De nehéz. Mi lesz vele nélkülem? Tudom, hogy el kellene hagynom, de ha nem figyelek rá, ki fog? Az Anyja már lemondott róla. És sajnálom mert okos, intelligens, helyes 30 éves férfiról van szó, nem kellene, hogy így tegye tönkre az életét. Annak örülnék, ha utánam találna egy nőt, aki miatt változik, mellettem is tudott eleinte, de én már nem tudok rá hatni. Csak ne legyen magában. Nehéz. (29 nő)
2019. jan. 1. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Szóval elrontod a saját élted is, ha már ő elrontja a sajátját. Az életben muszáj valamilyen szinten önzőnek lenni és ez egy ilyen szitu.
2019. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Szia Mártirka Néni! Szerinted erre az emberre ki vigyázott amíg nem ismerted? Az tud ezután is:)
2019. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lépnék a helyedben. Okè hogy félted, de basszus.. ő semmibe vesz. Őt nem érdekli mi van veled. Iszik, szét csal téged. Ugye a piára mindent lehet fogni.

Adhatsz neki időt, esetleg ráveheted hogy mennyen kezeltetni magàt. Ha ezt megteszi, akkor szeret téged.

Te sem gondolhatod hogy ez így jó élet lessz. Ha esetleg lessznek gyerekeitek, akkor ebben keljen felcseperednijük.

2019. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
27 éves koráig megvolt nélküled is, ezután is meglesz.
2019. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Lépj le. Komolyan mondom.

32/f

2019. jan. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj. Én is komolyan mondom!
2019. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem a te felelősséged az ő élete!!!!! Nagyon de nagyon komolyan mondom, jól rágd ezt meg, és ismételgesd el sok sok ezerszer! Az ő élete! Az ő döntése, nem a te életed! Mentsd a te életed, arra ki fog vigyázni?! Senki! Csakis te! Ne maradj egy ilyen ember mellett!!!


30N

2019. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Izabella220 ***** válasza:
100%
Hagyd el,ha nem is akar változtatni az mindent megmagyaráz.Te aggódol érte,míg ő benne frl sem merül mit okoz ez a viselkedés a kapcsolatotokra.
2019. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Eleve össze se jöttem volna vele.
2019. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy emlékszem, ezt a kérdést már régebbwn feltetted. Mintha az írásképed ismerős lenne. De ha nem te kérdezted, neked is ugyanazt tudom tanácsolni, mint annak a lánynak és mint itt, a többi Válszoló.

Hagyd el. Ne tedd magadat tönkre.

Ehhez tudatosítani kell magadban : senkinek a sorsáért nem vagy felelős. Nem vagy felelős azért, amit tesz és azért sem, ami ezután történik vele. Ne hidd, hogy ha találna maga mellé valakit, nem inna. Dehogynem.

Hagyd ott és egy pillanatra se nézz vissza sem sajnálatból, sem felelősségtudatból. Egyikre sincs semmi okod.

2019. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!