Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történhetett, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett, hogy minden eddig jó tulajdonságom hirtelen rosszá vált a párom szemében?

Figyelt kérdés

Mi lehet annak az oka, hogy a páromat elkezdték azok a dolgok zavarni amiket eleinte szeretett bennem?

- érett gondolkozású, megfontolt nő vagyok -> túl sokat agyalok

- nem vagyok egy bulizós, társasági lény -> antiszociális vagyok

- szenvedélyes, tüzes vagyok, teljes beleéléssel élem meg azokat a dolgokat amiket szeretek -> akaratos vagyok és agresszív

- nem voltam féltékeny -> én nem szeretem őt eléggé

- most, hogy féltékeny lettem -> nincs önbizalmam, minden nőre irigy vagyok

- szeretem a jó szexet és igénylem is -> perverz vagyok, túl szexmániás

- jó beszélgetőpartner vagyok, minden témáról el lehet velem beszélgetni -> ő inkább nem mond nekem semmit, mert úgyis megvan mindenről a véleményem

- igénylem a törődést, az intimitást -> szeretethiányom van és úgy érzi állandóan istápolnia kell engem

- független, önálló -már csak voltam - akkor pedig úgy gondolta, hogy én meg fogom csalni, félre fogok lépni.


Egy csomót tudnék felsorolni, olyanokat is amik célkeresztben vannak egymással. Mi okozta ezt?


2019. jan. 2. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmúlt a szerelem...


Mióta vagytok együtt? 2-3 éve?

2019. jan. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Vagy ki akar dobni és dumálja le magát rólad vagy éppen megalapoz egy félrelépést.

32/f

2019. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Oldalt váltott. Tipikus emberi tulajdonság.


Sajnos vagy félre fog lépni (ha gerinctelen) vagy elhagy.

2019. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy más nő is a képben van nála.

Vagy csak elő akarja készíteni a szakítást.


Figyu, ha annyira "nem vagy jó", rúgd ki a búsba. Ha ő már eldöntötte, hogy nem vagy jó, akkor úgyis mindegy.

2019. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sajnos csak 11 hónapja. Borzasztó érzés.

Ma töprengtem el rajta úgy igazán, mert amúgy rettentően szeretem és igyekeztem magamban keresni a hibát, de kizárt, hogy tényleg minden tulajdonságom rossz legyen...


Elutazott ma, mivel gondoltam munka közben nem zavarom, nem kerestem (hiszen már ebből is volt nézeteltérés, hogy miért írtam smst, mikor tudom, hogy dolgozik) erre megkaptam, hogy mert én sose keresem őt, érzéketlen vagyok és úgy érzi nem jelent nekem ő semmit.

2019. jan. 2. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Túl sokat agyalsz.Ha mindezt megkérdeznéd tőle,hogy valóban ezeket gondolja-e rólad,biztos azt mondaná,hogy nem.Attól,hogy egyszer-kétszer ràmenős voltál,féltékeny stb.,és ő ezt megjegyezte,attól még nem olyan a jellemed,és ő nem gondol rólad rosszat.Vagy miért lenne veled ?
2019. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, eddig én is így gondoltam!

Voltak más téren gondok mindkettőnk életében az utóbbi két hónapban, így betudtam ennek is a dolgot.

Viszont az utóbbi időben már nem is ér hozzám, mint aki teljesen elhidegült tőlem, és csak ezek az ellentétes vélemények jönnek tőle.

2019. jan. 2. 13:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ebben a kapcsolatban ennyi volt. De legalább időben kiderült.
2019. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez akkor van, amikor már a végét járja a dolog. Ilyenkor már szinte minden idegesít a másikban. Ha nem lesz megbeszélve, csak idő kérdése, hogy mikor mérgesedik el jobban.
2019. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Első vagyok. Ha 11 hónap, az is teljesen beleillik a képbe, tartom az álláspontomat, hogy elmúlt a szerelem, nincs már rózsaszín köd. Most derült ki számára, hogy te nem olyan vagy, akire vágyott. Csak ezt meg kellene beszélni. Mondja el, hogy mit szeretne! Írd meg neki a tapasztalataidat, és hogy magyarázatot vársz!


Ez így nem mehet tovább. Ez TERROR!

2019. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!