Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi történhetett!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves_ kérdése:

Nem tudom mi történhetett!? Tanácsokat várok, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés

A párommal már 5 éve együtt vagyunk, viszont az utóbbi 2 év 95%-ban szexmentes. Valamint sok a veszekedés. Nehezen nyílunk meg, ha sikerült, megilyedünk és ismét kezdődik elölről minden. Valaki járt már hasonló cipőben? Nekem nincs senki rajta kivül, neki sem, azt tudnám. Nem tudom mi okozhatja ezt a megoldatlan dolgot kettőnk között. Az elején mint minden kapcsolatban a felhők felett 3 méterrel kezdt/ük/em, most meg örülök ha talpon bírok maradni testileg,lelkileg a folytonos elutasításoktól. Részemről menne a dolog. De ő meghátrál és nem, kész. Ha ő szeretné akkor azonnal.... Nők, Férfiak válaszát várom. A párom az idősebb 12 évvel. Minden másban jól kijövünk.


Nő voltam :)



2018. jan. 28. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Elhidegültetek, és ennyi, mar csak együtt éltek.
2018. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel értek egyet.

Együtt éltek és egymástól veszitek el a lehetőséget egy normális kapcsolatra.

2018. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást. Ennyire befásultunk volna? Vagy a megszokottság? :( nem akarom elveszíteni,nagyon fontos nekem és mindig teszek érte,hogy foglalkozzunk egymással, közös program,mozi,vacsi,szórakozás...de sokszor olyan,mintha én lennék a férfi és ő a nő, akit mindig visszakell hódítani,lelkibékét adni neki ha meggörbült a haja szála. Mostanában tartósabb a harmónia,kb 2 hete és letudunk ülni beszélgetni mélyebb dolgokról, de ha magunkra kérdezek miért viselkedik úgy ahogy, akkor terel. Visszaterelek és kibújik a kérdés alól. Ez felbosszant és elvesztem a türelmem...
2018. jan. 28. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoval meg par evig szeretnetek pazarolni egymas idejet?
2018. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem,hanem megszeretnénk oldani. Együtt tervezünk mindent.
2018. jan. 28. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Jajj mar. Ilyenkor szereto kell,nem konyorges.

N/34

2018. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Milyen munkát végez a párod ? Ha erős fizikai munka mellett már idősebb akkor elképzelhető, hogy már nem bírja és állandóan fáradt.

Ha nem ez a helyzet akkor szerintem mélyebb dolog van a háttérben.


Elképzelhetőnek tartod azt, hogy nem vonzódik már hozzád ?

2018. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Azért ha az időtök mindössze 5%-át töltitek szexel, akkor az a napi 1 óra 12 perc szex nem olyan rossz. :)
2018. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális vágy hiányának ezer-egy oka lehet. Hogy mi a probléma azt itt neked senki nem fogja tudni megmondani.

Ha korábban azonos volt a szexuális igény akkor meg kell nézni mi változott: elhízás, lelki okok, munkahelyi vagy egyéb problémák, betegség, teljesítménykészer.

Az is sokkolhatja ha szemrehányást teszel a teljesítménye miatt.

A férfiak nagyon keménynek tudnak kinézni de ha a szexuális teljesítményről van szó akkor nagyon is érzékenyek.

2018. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :)

Kedves válaszoló, ha neked megy a szerető szerzése tedd azt meg bírja a gyomrod,nekem akkor is ő kell! Te mindig ezt csináltad?

Nem fizikai munkát végez,hanem szellemi,de igen mélyebbre kell ásni.

:)

2018. jan. 29. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!