Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi történhetett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett (lent)?

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon tönkrement a kapcsolatunk. Akarhanyszor ígéri hogy eljön. Nem jon 1 honapja. Egy nagyon komoly dolgot kertem mara tole. Es nem jott el. Nem is irt. Majd elfelkor ramirt de egy hatalmas ordenáré hülyeséget tele volt nagy betűvel a 3/4 et ki se lehetett olvasni es nagyon gyenge volt a lényege. En meg visszairtam mit gondolok meg lehordtam. Ezutan meg sokaig aktiv volt. Aztán ramir hogy o most kelt fel es mit kepzelek hogy ilyeneket irok. Meg hogy ezt nem o írta. Meg ha nem írtam volna ezeket akkor meggondolta volna magat a kapcsolatunkrol. Ha mondtam neki h problema az is h feltörték a fbjat akkor az le van fosva. Es volt mar olyan h az adatlapjan is hasonlo nagybetis értelmetlen szöveg volt es alatta normalisan hozzászólt. Tudom ez inkabb tini kategoria is lehetne. De papíron mindketten felnittek vagyunk. En 18L, o meg 25 f.
2017. dec. 17. 04:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es egy személyt ismerek aki ért a technikához es érdekében állhatott kavarni a sz*rt.
2017. dec. 17. 04:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Óvodáskategória.

Amúgy ne legyél erőszakos aki nem akar az nem megy el hozzád ez tutifix. Akárhányszor írsz rá akkor sem.

2017. dec. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még anno én is bekamuztam,ne hidd el :) Ja,és asszem betintázva ment a zagyva kiírás.Nem vagy neki fontos,ennyi dióhéjban,keress egy normálisat.
2017. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő kb egy hónapja úgy gondolja, hogy ti nem vagytok egy pár, csak nem mondja meg, mert addig is kényelmes a tudat, hogy ha esetleg szexelni támad kedve, akkor van egy fix lehetősége.

Éjfélkor meg valószínűleg bulizni volt és részegen írt neked.

Az ilyen "nem én írtam" jellegű kijelentéseket nem szabad komolyan venni, nyilvánvalóan ő írta csak hárít. Az a te naivitásod, hogy egyből azt feltételezed feltörték a fbját, és nem azt hogy hazudott.

2017. dec. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez van ha az egyik fél erőszakos és mindent irányítani akar, a másik fél meg nem veszi a kapcsolatot komolyan...
2017. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leszarja a fejedet,nem kellesz neki,ennyi.Te hiába kapaszkodsz,ő kamuzni fog,el fog lökni magától.Nehéz,de az ilyet hagyni kell.
2017. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
Semmit nem törtek fel... beba***tt és nem emlékszik. Ennyi. Amúgy meg ha fontos lett volna és így lesz***a, akkor valszeg egy lyukas zokni szintjén állsz nála.
2017. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!