Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Paksra akar költözni a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paksra akar költözni a párom, de én rettegek. Menjünk mégis, megéri?

Figyelt kérdés

Rettegek, hogy nem Pesten fogok megöregedni. Imádok bulizni járni, táncolni, iszogatni a barátaimmal, itt van mozi, színház, kiállítások... Minden nap megyek valahová. A karrierem is csak innen törhet igazán nagyra. Neki azonban csak Pakson van jövője, a Paks 2 beruházás miatt ott kapott hatalmas lehetőséget.

Mi legyen?

Vele akartam leélni az életem. Pesten le is élném, de máshol nem akarok élni. :(

Valaki volt már ilyen helyzetben?

Paks milyen egyáltalán?

Amúgy én 25 vagyok ő 35, tehát van köztünk különbség vágyak területén.



2017. nov. 29. 11:26
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ne költözzetek Paksra, mert olyan durva kisugárzása lesz a párodnak, hogy képtelen lesz magáról levakarni a nőáradatot :DDD
2017. nov. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
74%
Te bulizni akarsz, a parod viszont epiteni a karrierjet. A parod celja sokkal ertelmesebb, hagyd elni. Maradj csak Pesten.
2017. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%
Hat, ha nem akartok egy helyen elni, akkor ez el van dontve.
2017. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Én nem is tudnám Pakson építeni a karrierem... Itt kéne hagynom a kávézómat, ami életem álma volt, és nem utolsósorban nagyon jól fizet. Ez mi, ha nem karrier? Itt jobbak a sulik, van bébiszitter, ha gyereket vállalunk. Pakson elölről kell kezdenem.
2017. nov. 29. 11:37
 5/51 anonim ***** válasza:
72%

pakson meddig lenne melója? egy évig? kettő?

mert van táv.kapcs is

2017. nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
95%

Aha, pesten kívül mindenhol megáll az élet délután 5-kor, az esti szórakozás a tollfosztás, meg az asszonynépek pletykákkal dobják fel a napjaikat. Mindenki a tikokkal kel és fekszik. Alkoholt nem lehet kapni, moziról még nem is hallottak, színes tv sincs, színház helyett meg templomba lehet csak járni.

Ja, pesten kívül sehol nem lehet szórakozni :D

Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan? :D

Nem esel ám le a világ széléről, ha kimész pest határán kívülre :D

2017. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
25%
Itt laknál tőlem nem messze. Kérsz egy kis paksi mogyorót?
2017. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
81%

A kérdező elég erősen játsza az eszét :D

Szerintem a pali nem véletlenül akar Paksra menni :D

Szabadulna :D

2017. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked nem ez a bajod... Az inkább, h ki kell lépned egy számodra kényelmes, komfortos zónából, amitől meg vagy ijedve
2017. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
89%

Neked kozmopolitának nem való a magyar vidék. Neki munkájának élő embernek nem való a pesti massza.


Vagy távkapcsolat, vagy el kell gondolkodni, hogy ilyen különbségekkel van-e értelme folytatni.

2017. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!