Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítanál ha már 2x...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál ha már 2x osszeveszés után haza megy a párod pedig együtt laktok?

Figyelt kérdés
A barátom 28 éves, második alkalommal csinálja meg, hogy ha meg bántom valamivel haza megy a nagyijához ahol régen lakott. Idáig úgy gondoltam 3.alkalomnál többet nem jöhet vissza, de lehet már ezt sem kellett volna hagyjam. Mert azt hiszi ha ő ott én itt majd nem veszekszünk, de szakítani na azt nem akar, csak túl egymásra nőttünk szerinte. Egyébként újév másnapján szerinte úgy bántam vele mint aki legalább egy házat fel gyujtott. Az előzménye az, hogy külön töltötte azt a napot tőlem amit még ígért, hogy együtt töltjük de ő le mondta és elment a barátaival, én pedig másnap hozzá sem szóltam, emiatt ment haza. Már második éjszaka van külön, és én nem fogom fel hívni. Én is gyerekesen viselkedtem, hogy nem szóltam hozzá de ez nekem nagyon sok, amit most művel!

2019. jan. 2. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Mivel nem veszed észre magad, kénytelen vagy szakítani vele.

32/f

2019. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudom, nekem nagyon gyerekes az egész történet. Egyáltalán mivel bántottad őt meg? Mert lényeges dolog, főleg ha ennyiszer megbántod :D

Egyébként szerintem nincs abban semmi rossz, hogy haza ment aludni...Addig örülj míg nem más nőhöz megy! Nem tudom, de én ebben csak azt látom, hogy nem szeretett volna veled jobban összeveszni és úgy gondolta, hogy töltsétek külön az éjszakát és gondolkodjatok mindketten. Mivel lett volna jobb ha otthon alszik, esetleg a kanapén és másnap elmentek egymás mellett? Semmivel. Ugyanaz a kettő, csak épp nem otthon alszik. Miért van olyan érzésem, hogy te a bolhából csinálsz elefántot? Amikor otthon volt, akkor is úgy bántál vele a párod elmondása szerint, mintha felgyújtotta volna a házat. Erre minek is aludjon otthon, ha kinézed őt a saját otthonotokból? :)

2019. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
35%

2. vagyok.


Továbbá ha az én párom csinálná ezt többször, akkor nem az lenne bennem, hogy most kidobjam-e vagy sem, hanem mélységesen csalódott lennék, hogy idáig süllyedt a kapcsolatunk és hogy nem tudjuk megoldani a problémát. Mert igen, te is nyakig ebben benne vagy és a te felelősséged is az egész, nem csak az övé :)

2019. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem bírja a nyomást, de nem is gondolkodik még 24 órával előre sem.

Nem vagytok szimplán egymáshoz valóak.

Gyerekek vagytok még mindketten.

2019. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1.jén meg beszéltük, hogy el megyünk együtt a nagyapámhoz mert egyedül lakik már és szerettem volna vele lenni,köszönteni. Ő megígérte, hogy velem jön de mikor fel keltünk mondta, hogy menjek már el egyedül mert el menne segíteni az apjának mert a bernáthegyije rá ugrott a petárdától a motorháztetőre az egyik autónak és be horpadt a kocsi.. Szerintem ez rá ért volna pl ma is.. Nekem meg már meg ígérte és 20 kmre lakik papám nem egész nap lettünk volna, így én el mentem de nem köszöntem el tőle sőt rá se néztem. Este hívott és közölte, hogy otthon alszik mert nincs kedve nézni a fejem, hogy ki vagyok rá akadva. De ez tegnap este volt, ma beszéltünk ma sem hajlandó hazajönni én pedig nem könyörgök többet.. Első kérdező, nem értelek??



Én nekem kellene kellemetlenül éreznem magam?

2019. jan. 2. 22:18
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
5. Könyörgöm, ilyenen összeveszni... Vagy csak én vagyok elnéző, nem tudom. De ha ez nem sűrűn fordul elő, akkor nem értelek kérdező. Dolga akadt neki is, az édesapjával. Neki talán ő a fontosabb, nem? Miért akkora tragédia, hogy neked egyedül kellett menned? Oké, nyilván így volt megbeszélve, de van ilyen, hogy közbejönnek dolgok, ami a másik félnek lehet fontos. Ha én lettem volna ebben a helyzetben mint a párod, akkor bocsi, de én is az apámnak mentem volna segíteni, ha hallom a hangjából, hogy számára fontos. A párod reakciója meg, hogy eleve nem ment haza... Hát... Elég egyértelmű, hogy házisárkány lehetsz :)
2019. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%

Tudom kérdező, hogy nem értesz. Apróságokon akadsz ki jobban, mint azt kellene és egy durcás kis hülye gyerekként viselkedsz a pároddal, aki erre nem szán időt (más sem tenné). Szóval ?

32/f

2019. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mit kellene tegyek ilyen esetben? Bocsánatot kértem mégsem jött haza
2019. jan. 2. 23:13
 9/27 anonim ***** válasza:
79%
#8 első körben írd egybe azokat a szavakat, ameleknél az igekötő az ige előtt áll!
2019. jan. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
26%

Anno én is ezt csináltam a párommal, amit te kérdező. Ha valamiért megharagudtam rá, akkor nem szólta hozzá, bunkó voltam és azt vártam, hogy ő jöjjön bocsánatot kérni. Aztán rájöttem, hogy ez nem megoldás, mert attól a probléma ugyanott van, ha én bunkózok... Szóval leültem és végig gondoltam az egészet, hogy talán meg kell beszélni, ha valami gond van. Azóta a bunkózást a kommunikáció váltotta fel :)


Jelenleg kérdező hagyd a párod. Megtetted az első lépést. Nyilván nem ez volt az első ilyen eset és természetes, hogy már azonnal nem ugrik a "bocsira". Esetleg írd meg neki, hogy szeretnéd megbeszélni normális kommunikációval. Miután megbeszéltétek a vita tárgyát, térjetek picit arra is rá, hogy kinek mi nem tetszik a másikban, vagy mit kellene szerintetek a másiknak tolerálnia. Így lehet a párod is végre kimondhatja amit gondolt és magadban egy kis önvizsgálatot tehetsz te is. Hidd el, rá fogsz döbbenni, hogy benned is mennyi hiba van és nem csak a párodban :) Mi amióta így csináljuk, azóta nagyon ritkák a veszekedések, ha pedig van, akkor fél napig tart a harag, majd a lehiggadás után leülünk beszélgetni. HARAGGAL viszont sosem alszunk el, mert nem tudni, hogy reggel találkozunk-e... Sosem lehet tudni.

2019. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!