Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Hónapokkal ezelőtt megismertem egy srácot.Külsőre nem az esetem,mégis az elejétől kezdve vonzódom hozzá (belső tulajdonságai alapján tetszik),sőt szoktam is rá gondolni a nap folyamán.Néha nagyon jól kijövünk és izzik a levegő köztünk,néha viszont semlegesen viselkedünk egymással és van úgy hogy nem értem őt.(neki is tetszem én)


Van egy másik fiú,aki nagyon az ideálom.Őt egy hete ismertem meg.Nagyon szimpatikus és látszik rajta hogy rendes.Tetszem neki és elhívott randira.


Nem tudom mi tévő legyek.Nem szeretném őket megbántani.Teljesen össze vagyok zavarodva.


2019. jan. 2. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

"Teljesen össze vagyok zavarodva." Ezt annyira bírom bennetek. Van egy százasod ?

32/f

2019. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jársz valamelyikkel? Ha nem, akkor mivel bántanád meg őket?

Beszélgess el mindkettővel, aztán döntsd el, melyik a vonzóbb neked. De a másikkal legyél fair, és mondjad el neki egyből, hogy kezd alakulni valaki mással egy kapcsolat. Az ilyet szemétség sokáig húzni.

2019. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!