Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt tudnátok élni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt tudnátok élni egy garzonban egy macskás nővel? Vagy inkább szakítanátok?

Figyelt kérdés
Szóval a lakás 30 nm-es, egylégterű, csak a fürdőszoba van leválasztva. Itt él a 28 éves nő a macskájával mikor megismerkedtek. Amíg csak együtt alvások vannak jól működik a kapcsolat. Egy idő után felmerül az összeköltözés téma, amiből jönnek a gondok. Tegyük fel ti albérletben/szülőknél éltek, gyűjtötök lakásra. A nő úgy van vele, hogy ő itt marad, és ti költözzetek hozzá. Nem hajlandó egy nagyobb, élhetőbb albérletbe menni a saját lakásából, azt mondja őt ne korlátozza senki, örül hogy végre a maga ura. Másrészt nem is lenne kifizetődő, mert hitel van a lakáson, szóval azt kiadva kb 0-án lenne az arány. A későbbiekben sem szeretné eladni, és közöset venni veletek, mert a szülei is tulajdonosok és ezt nem engedik. Szóval azt mondja, ha szeretnél vele élni, akkor fogadd el a cicát, és a lakást, és költözz oda hozzá. És majd együtt gyűjthettek az évek alatt nagyobb közös lakásra. Azt kihagytam a történetből, hogy gyereket nem szeretne, persze ezt tudjátok az elejétől, szóval ez sem ok a nagyobb lakásba költözésre. Ti mit tennétek? Tudnátok így élni hosszú évekig?
2019. jan. 3. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Nálam kizáró ok lakásban kutyával, macskával az együttélés. Nem higiénikus és szerintem nem is egészséges állatokkal együtt aludni. Hiába van tisztázva, akkor is szagos lesz tőle a ház.
2019. jan. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem számítana,szeretem az állatokat. Jó ötlet,de nekem nagyobb van.
2019. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Macskával simán, mivel nekem is van. 30 nm-es viszont két embernek, macskának nagyon kicsi. Minden embernek kell időnként olyan hely, ahová el tud vonulni. Több ismerős is lakik hasonló méretű lakásban, de mindig megy a morgás.
2019. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Én macska nélkül sem tudnék évekig együtt élni valakivel úgy, hogy még időnként sincs semmi tér elvonulni, kicsit külön lenni, foglalkozni a hobbimmal, amihez csend kell.. Én a nő helyében kiadnám a lakást és az abból bejött pénzből fedezném a hitelt, ha több profitot nem is hoz, ez már bőven jó. Elég rugalmatlan a hozzáállása, sosem díjaztam ezt a "vagy úgy csináljuk ahogy én akarom, vagy ott az ajtó" típusú hozzáállást, pedig nálam kevesen értékelik jobban a függetlenséget..
2019. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Engem a macska nem zavarna, csak az, hogy nem akar gyereket.
2019. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Macska vagy te. Hárítsd rá a döntés felelősségét! 😃
2019. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak ez nem kizáró ok.
2019. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a macskàkat.Nehogy már egy macska a baj
2019. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nekem biztos nem lenne kizáró ok, de ha neked az lesz légyszi add meg az elérhetőségét :)
2019. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még soha nem éltem 30 nm-es lakásban. (egyedül élek) Háló 15nm, nappali 25 Ha összebútoroznék valakivel kellene +1 szoba. Barátnőnek jó, nem bútotoznék oda. Megértem a nőt. harmincas férfiként nincs a lyukas zoknidon kívül semmid és albérletbe vinnéd.
2019. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!