Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sírnak itt a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak itt a fiúk, amikor én azt látom, hogy csak ki kéne gyúrni magukat, és normálisan felöltözni?

Figyelt kérdés

Jöttök állandóan ezekkel az instagram csajokkal, hát meg szoktam nézni a barátjaikat, nekem egyik sem kéne annyira. Finoman szólva átlagosak, nem helyesek, csak ki vannak pattintva, igényesek, és van rajtuk vagy 100 ezer forintnyi trendi ruha.

Miért nem gyúrtok és lesztek igényesebbek, akkor nektek is lenne csinos barátnőtök?



2019. jan. 3. 22:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
nem láttál te még balázskáról képet
2019. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Sem a ruha, sem a gyúrás nem oldja meg azt a problémát, ami a fejben van.
2019. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Mert büdös a munka. Vergődni egyszerűbb.
2019. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarnék olyan lány barátja lenni akinek elég annyi a párkapcsolathoz, hogy ki legyek pattintva és legyen rajtam 100 forintnyi trendi ruha.


Az igényességnek pedig semmi köze nincsen a testépítéshez.

2019. jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
brühühü brühühü :(
2019. jan. 3. 22:52
 6/22 anonim ***** válasza:
60%
Na várjál, akkor mégsem a személyiséget kell fejleszteni?!? Pedig ezzel etetik itt a férfiakat.
2019. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Feleségem agyoncsapna ha lenne csinos barátnőm.
2019. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

én biztos nem etetem őket

lehet neked a legkiforrottabb személyiséged, ha ápoltságod, külsőd lvl csöves

2019. jan. 3. 22:59
 9/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
lotyók*
2019. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
85%

#10 Lotyó az, aki azt mondja hogy neki nem számít a külső, mégis tele a világ olyan párokkal, ahol a férfi rondább mint a firka amit bal kézzel rajzolok. Remek...


Kérdező: csak a normális öltözködés is elég lenne (rendszeres ruhavásárlás, nem pedig a gimis pólók-pulcsik évtizedekig való hordása) + személyes higiénia.

2019. jan. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!