Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak én nem tudok felöltözni...

Csak én nem tudok felöltözni normálisan így télen?

Figyelt kérdés

Van 8 farmerem, 5 pulóverem, tizenpár pólóm (van köztük átlagos, mintás, csipkés), két kabátom...

Egyetemen meg lehet fagyni, így a pólókat hiába variálom, ha esélyem nincs levenni a pulóvert (néha a kabátot se).

A nadrágokat, pulcsikat minden nap váltogatom, kombinálom, de nem lesz valami egyedi.

Egyberuháim és szoknyáim is vannak, azelőtt hordtam is őket, de most megfagynék így az előadóteremben.


Csizmám egy pár van, amit napi szinten hordok.


Velem van a gond, vagy más sem szereti emiatt a telet?


23l


2017. dec. 5. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, ilyenkor én is csak egy nagy golyónak érzem magam a sok cuccban. De inkább ez, mint a fagyhalál. :D
2017. dec. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Kiegészítők pulcsi fölé? Nyaklánc, sál, mellény, blézer. Gallér, garbós nyak. Pulcsikból is érdemes különféléket venni - rövidebbet, hosszabbat, kardigánt.
2017. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

"Egyetemen meg lehet fagyni"

Kitalálom, BME?

2017. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem kellene valamit kezdenie az egyetemnek a fűtéssel? Csak úgy mellékesen.
2017. dec. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha az iskolák is úgy lennének kifűtve, mint valami panellakás, akkor vihetnétek magatokkal váltás trikót, kisgatyát és strandpapucsot, és talicskában tolnátok egész nap magatok előtt az utcai ruhátokat... mert farmerban, cipőben végig nem ülnétek ott egy napot. Sokan pont örülnek neki, hogy nyilvános helyen felöltözhetnek "rendesen", koncentrálhatnak a dolgukra, és nem azon kell aggódni, hogy jól van-e szőrtelenítve a lábuk szára, hónuk alja, levágva a lábuk körme, meg tudom is én...


És vannak szűkített pulóverek, kabátok, télen se kell bálnának kinézni.

2017. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
100%
Ismerem az érzést, igazából mi simán ültünk pulóverben (sokszor kabátban), még a tanár is. Nálunk a klinikákban található előadókban mindig jéghideg volt de a modernebb épületekben meg 22 fok...így felöltöztem a 22 fokhoz, a hideg előadóban meg magamon hagytam a pulóvert meg néha a kabátot. Szerintem senki nem nézi hogy épp milyen a pulóvered.
2017. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A panelos hozzászóló mit érez?

Mintha két alternatíva létezne. A szabályozhatatlan 28 fok a panelban és a kikapcsolt fűtés az oktatási intézményekben. Érdekes módon az egészségügyileg ideális hőmérséklet 21.5 fok körül van. Koncentrációt, éberséget tekintve a legmegfelelőbb. Ennél melegebb helyen enervált lesz az ember.

És képzeld, sokaknak az kel diszkomfort érzetet, hogy nagykabátban kell ülniük épületbelsőkben...

2017. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Télen én is csak egy nagy dagi golyónak érzem magam és még így is fázok...:D

Szerintem a leírásod alapján mindent megtettél amit lehet. Esetleg lehet még kardigánból venni 2 félét és alatta látszik a hosszú ujjú ami alá tudsz venni bodyt.

A body nagyon praktikus viselet én még pár éve a Lidlben vettem, azóta nem találkoztam vele. Hátránya hogy bevág bugyivonalban ha nem megfelelő a méret.

2017. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha több farmered van, felvehetsz a pulcsira egy farmerdzsekit is, ha úgy nem fázol már. Az is változatos. Én is sorstársad vagyok, mert én is sokat fázok fősuliban. Én se "divatozom" hétfőn kedden nagyelőadókban gyakran kell kabát is, [link] ehhez hasonló kabátban szoktam lenni, mégsem

úgy nézek ki, mint egy michelin ember, de pl. szövetkabátot sajnálnám. 21/L Te milyen kabátban szoktál lenni?.

2017. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Most akkor ha jól értem az a probléma, hogy kevesebb a pulóver, mint a póló és ki fog jönni a rendőrség, mert legkésőbb a 6.napon elkerülhetetlen az ismétlődés és ezért valaki feljelent?

Télen egyáltalán nem kell, hogy olyan klíma legyen beltéren, hogy csak pólóban lehessen elviselni. Bár úgyis tök mindegy hány fok van, mert a lányok mindig fáznak, még 30-ban is.

2017. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!