Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó párkapcsolat az, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó párkapcsolat az, ahol sosincs konfliktus, veszekedés, nagyon jól megértik egymást a felek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 5. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Ahol sosincs konfliktus, az nekem gyanús...
2019. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges ilyen egyáltalán?
2019. jan. 5. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Ahol egyáltalán nincs, ott gyanús hogy érzelmek sem igazán vannak.
2019. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon az elején talán lehet ilyen. Ha később sem lesz nézeteltérés, az nekem is fura. És a nézeteltérést ne úgy értsük, hogy kiabálás, veszekedés stb. Ahol túl tökéletesnek tűnik minden, a végén kiderül, hogy baromira nem az.
2019. jan. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

hát nem tudom.

én azt gondolom, hogy a barátommal eléggé jól megvagyunk. megegyezik mindenben kb az ahogy a dolgokat látjuk, életcélok stb, nincsenek ilyen pénzes, nem tudom milyen eltérések, amiken szoktak veszekedni.

de mégis... olyan a világon nincs, hogy valakinek ne legyen olyan rohadt idegesítő szokása akár, amin a másik soha ne húzná fel magát.

ha mégis valahol tényleg van ilyen, tényleg 100%ban ugyanolyanok kb, mindent mindig ugyanúgy csinálnak, nincs miből konfliktusuk legyen, akkor jó nekik. lehet kicsit furán hangzik, de szerintem az meg zavaró lenne, hogy akkor nem tudom hogy milyen lenne egy veszekedés alatt, hogy viselkedne, mire lehet számítani tőle.

2019. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ott valaki nagyon leszarja a másikat és amit mond, csak megvan mellette.
2019. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
A mi kapcsolatunk ilyen. Természetesen erős túlzás, hogy soha nincs nézeteltérés. Veszekedni viszont szerintem 6 év alatt kétszer ha veszekedtünk. Egyszerűen csak annyira egy rugóra jár az agyunk, hogy szinte nincs konfliktus forrás. Egyedül akkor van ilyen ha mindkettőnknek sorozatosan rossz napjai vannak és 0-ra csökken a toleranciánk meg a türelmünk. Mindketten a mai napig szerelmesek vagyunk, nagyon jó a kapcsolatunk. Egyszerűen csak szinte ugyan az az ember vagyunk és nagyon hasonlóan gondolkozunk mindenről. Ha nézeteltérés van esetleg azt meg inkább vitával meg érveléssel és nem veszekedéssel oldjuk meg.
2019. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A párom egyik barátja ilyen kapcsolatban él. De a csaj ott 15 évvel fiatalabb, a pasi meg nagyon gazdag. A csaj még sosem dolgozott, otthagyta a fősulit.. Mindent megkap, ruha, sminkes, fodrász mindent! Cserébe szült már két gyereket gyorsan... Akár hova megyünk /mennek mindenhol csókolgatják egymást.

Párom szokta őket felhozni, amikor én ő szerinte semmiségért belekötök, vagy csesztetem, hogy vegyek példát a csajrol mert ő sosem cseszteti a pasit... Ohh mondom :) persze, nem nyitja ki a száját.. Vajon miért?

2019. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi se veszekszünk, de apróbb vitáink vannak. De aztán , miután lehiggadtam ( én vagyok aki sokszor felforrtyan , amit a párom nem szokott tolerálni) , szóval akkor megbeszéljük normálisan.
2019. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahol semmiféle nézeteltérés nincs, az azért van mert valamelyik fél , vagy mindketten nyelik, magukba zàrjàk és nem megbeszélik a dolgaikat. NINCS szó szoros értelmében vett tökéletes kapcsolat, nem létezik.

Ezt úgy mondom, hogy a mi kapcsolatunk a férjemmel teljesen veszekedésektől mentes. Aki csak úgy tud kommunikàlni, hogy kiabàl, üvöltözik, tàrgyakat vagdos a földhöz és hasonlók, aznekem nem tàrs. Szàmomra a veszekedés ezt jelenti.

Mi a férjemmel 100% zsàk a foltjàt kapcsolatban vagyunk. Nagyon passzol egymàshoz a személyiségünk, az értékrendünk, a humorérzékünk, ezért aztàn veszekedés még sosem volt lassan 9 év alatt. Apróbb nézezeltérések előfordulnak. Ritkàn, de megesik. Ilyenkor teljesen normàlisan megbeszéljük.:) Én ezeket nem tekintem problémànak és a szerelmem sem. Boldogok vagyunk együtt:)

Ahol nézetteltérések sincsenek egy kapcsolatban, ott vagy csak szimplàn letagadjàk, vagy valami nagyon nem stimmel. Az egy megalkuvó viszony igényteleneknek. Nem igazi boldog kapcsolat.

2019. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!