Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jövője egy ilyen kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szanyú kérdése:

Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnek megosztani veletek egy nem minden napos storyt! Erdekel h van e rajtam kivul valaki hasonlo szituban! Probalom rovidre fogni! Negativ velemenyek nem nagyon erdekelnek hisz magam is tudom mibe vagyok! Ha ez nem velem tortenik sose hiszem el h ilyen van! 2017 nyar elejen egy discoban (eleve nem ismerkedem discoba)talalkoztam egy sraccal! Szerelem elso latasra volt ő ment fel a lepcson en le egymasra neztuk es onnantol kezdve az eletembe van! Masnap mar taliztunk stb.. De,jon a bibi,ő tejfakaszto bulin volt ott..a sajat tejfakaszto bulijan! Mar akkor a discoban ugy beszelgettunk mint aki mindig is ismerte egymast! En elmeseltem h van gyerekem ő ravagta h neki ma szuletett! (10eve van a lannya nincs mar erzelem es jo kapcsolat koztuk) Masnap mar jott be a munkahelyemre ott volt egesz delutan megvarta mig vegzek haza vitt! Egyre erosebben ereztuk a tuzet a vagyat a vonzalmat egymas irant! Mindketten tudtuk h ezt nem szabad de nagyon erosek voltak az erzelmek! Telt az ido sok idot toltottunk egyutt! Programokat csinaltunk! Fel ev utan napvilagra kerultek a dolgok! Megbeszeltuk h itt befejezzuk! Termeszetesen nem ment! Mindig minden nap elmondta h mennyire szeret sose erzett meg ilyet,most tapasztalja igazabol h mi is a szerelem! Azt is mindig bizonygatta h nem is alszanak egyutt es valoban minden egyes este uzengetve aludtunk el es minden reggel egymasra keltunk,nem tud vele lefekudni stb...Es azt is sokszor elmondta h nem iger semmit mert nem tudja mi hogy lesz! Ennek ellenere sztem mar azzal iger h az eletemben van! Es sok olyat mondott amivel igenis igert! H leszunk egyutt neki vannak tervei de sose beszelt velem ezekrol! En mar egyre jobban kezdtem a helyzettol kikeszulni es nem akartam ebbe benne lenni! Sose hagyta h megszakitsam vele a kapcsolatot! Ha letiltottam mindenhonnan hivott masik szamrol h azonnal oldjam fel nem tehetem ezt vele! Mindig felbukkant! Most mar tobb mint fel eve nem talalkoztunk ebbol 3honapot nem is beszeltunk! Mondvan h tiszteletbe tartja h nekem ez faj! Mondtam h akkor bukkanjon fel legkozelebb ha kepes a szerelmunkert tenni! Az o szemebe en vagyok a turelmetlen es az erthetetlen h nem ertem meg h most nem tud mit tenni talan kesobb! En mondtam neki h nekem nincs lelki kapacitasom az eves terveire! Azt mondta elenged es ha tud lepni legyen az akar evek mulva is barhonnan barkitol vissza szerez! En elhataroztam h mindenkepp tovabb lepek hisz aki masfel ev utan nem tud lepni egy ekkora szerelembe akkor sose fog! Most 3honapja ismet megkertem h ne beszeljunk! (Egy egy szeretlek uzi becsuszik tole)Ismerkedem randizok legabbis probalok! Hiaba probalkozom nem megy! Megkeseriti minden napom ez az erzes! Ugy erzem nem tudok igy teljes eletet elni! Es a no? Hogy tud ezzel a tudattal tovabb elni vele? Vki esetleg hasonloba?

2019. jan. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
minden kapcsolatnak lehet jövője,igy ennek is.24/F
2019. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Elsővel értek egyet.
2019. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nagy lenne a szerelem már lépwtt volna.

Így is túl sokáig vártál.

2019. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Van amikor az ember nem tud dönteni,vagy fél dönteni.Ettől még szeretheti eléggé.
2019. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Most nem tud mit tenni?? Ja, nem is akar.

Hagyd a francba. Melletted is ezt csinálná előbb-utóbb.Nem egy megbízható alak.

Gyerek is születik egy olyan kapcsolatból, ahol már semmi se jó? Ugyanmár.... Ha annyira sza.r lett volna akkor gumit húzott volna a farkára.

Nincs szex otthon? Persze.... Jó szöveg.

A nő hogy tud vele élni? Úgy, hogy neki is más hazugságokat ad be, mint neked. És egyikőtöknek sincs annyi esze, hogy utánanézzetek a valóságnak. Könnyebb bekajálni mindent, amit mond.

Összegezve, a pasinak maga a kánaán a két buta liba, akik mindent elhisznek neki, amit a száján kiejt.

Neked is megkellene már tanulnod végre, hogy ne a szavakra figyelj, hanem a tettekre. Ez azért igencsak kiábrándító hatással tud lenni az érzelmekre.

2019. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen megtanultam ezert leptem ki belole! De a szivem nem enged tovabb lepni!! Azt meg h a no hogy tud igy elni arra ertettem pl h nekem a gyerekeim apja 1x csalt meg..de csak 1x! Azota sincs az eletunkbe! Ezert nem ertem! Es tudja a no h nem szex kapcsolat volt hanem igenis erzelmek!
2019. jan. 7. 04:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy tůnik itt az emberek szerint senki nem akar semmit a másiktól,és csak szórakozik,ha nem dobbant azonnal a nője mellől.Hát azèrt az emberek ennél bonyolultabban működnek,és több gondolaat kavarog a fejben,mint hogy igen vagy nem.
2019. jan. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!