Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nem akar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem akar a barátnőm vezetni engedni?

Figyelt kérdés

Én friss jogsis vagyok, mert sajnos nem voltam olyan anyagi helyzetben sokáig, hogy megtudjam csak úgy csinálni. A sok tanulás mellett elég csekély volt a diákmunkával keresett jövedelmem, abból éppen, hogy csak fent tudtam magam tartani, de azért a szülői támogatás nagyon jól jött. Fél éve annak, hogy végeztem az egyetemmel, és azóta dolgozom is, szerencsére jól keresek, így összejött a pénz. Kalkuláltam egy esetleges bukással is, meg egyéb nem várt költséggel, így az első, de még a második fizetésemből se nagyon mertem elkezdeni. Egyébként szeptember közepén vágtam bele, és tavaly év végén tudtam befejezni a jogosítvány megszerzését. A barátnőm már 18 éves kora óta, tehát cirka 4 éve vezet folyamatosan, tapasztalt is, éppen ezért nem enged vezetni. Túlságosan félt, vagy nem tudom. Kérdeztem már, és azt mondta, nem való az nekem... Amikor közöltem vele, hogy szeretnék kocsit venni majd, értetlenkedett, és szerinte nincs nekem arra a szükségem, meg biztos 200-al mennék, megölném magamat és másokat is, nincs meg bennem a vezetésre való hajlam, legalábbis szerinte.


Ő 23 éves lány lesz, én már 23 évet betöltött fiú vagyok.


2019. jan. 6. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Mondd, hogy kamu...
2019. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Kifogtál egy feminát.. :(
2019. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális. Más dolgokban is ilyen lekezelő, ès ledegradáló veled szemben?
2019. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
Haha
2019. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%
Biztos hogy te vagy a férfi ebben a kapcsolatban?
2019. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Száguldoztál vele? Egy ilyen nő nekem rosszabbul esne mint egy aszexuális XD a vezetés a mindenem
2019. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
3-as, néha igen. Egy nagyon durva veszekedésünk is volt, még októberben, akkor nagyon megsértett. Hozzám vágta, hogy hálás lehetnék, mert elvette a szüzességemet... Ez azért mélyütés volt, mert ez elég nagy sértés, meg nekem eleve kényes téma ez, mert amíg Ő nem jött, addig Én totálisan sikertelen voltam a lányoknál. Akkor erősen elgondolkoztam a szakításon, de végül megbocsájtottam neki, de eléggé tepernie kellett. Akkor még régebben beszélgettünk arról, hogy ki hol szeretne nyaralni, én mondtam neki, hogy a horvát tengerpartot majd szeretném egyszer látni, és Ő erre úgy reagált, hogy az teljesen alap dolog már, minden magyar eljut oda, akkor biztos nagyon szegény a családom. Mondanom sem kell, ez is rosszul esett. Egyébként 2 éve vagyunk együtt.
2019. jan. 6. 21:21
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
A barátnőd elég tapló.
2019. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Páros lábbal repíteném ezt a majmot és ezt nőként mondom,ez csak játszik veled,használ uralkodik,majd ha megunja és jol eldob te meg rakhatod magad össze..

40N

2019. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
tényleg hagyd, nem tesz jót az egészségednek
2019. jan. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!