Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsaltam a párom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsaltam a párom és megtudta de nagyon haragszik hogy tehetek a kedvére?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy szeretem és szeretném ha bizna bennem, miként tudom ezt újra elérni ha ő nem dobott ki mert szeret?
2019. jan. 7. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Azzal, hogy normálisan, emberien viselkedsz vele és nem tartod a kapcsolatot azzal, akivel megcsaltad.
2019. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Miért csaltad meg, ha szereted?


A bizalom egy másik kérdés. Szerintem az már mindig ott lesz a párodban, hogy ezt tetted vele. Türelem, sok szeretet, beszélgetés.

2019. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy szereted.. Ha meg tudtad csalni akkor már kicsit sem szereted. Bízni pedig soha nem fog benned ami teljesen érthető.
2019. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És pl miről beszélgessek vele?Vagy mit mondjak? Tudom hogy hibáztam és ezt el is mondtam neki.
2019. jan. 7. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretnéd, tudnád. A bizalom sose lesz a régi.
2019. jan. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Minek kamuzol ilyet, hogy szereted? :D Ha szeretnéd, nem csaltad volna meg. De meg is érdemli a sorsát, ha van olyan gyökér, hogy megbocsátott neked. Legközelebb is ez lesz a mentséged, hogy utólag jöttél rá, mennyire imádod, vagy új kifogást fogsz találni a gerinctelenségedre? :D

A kérdésre válaszolva, úgy tehetnél a kedvére, ha ezentúl nem dugdosnád idegen nőkbe a pélód, de nyilván ez nem fog menni, úgyhogy tárgytalan.

2019. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő ezt buktad mert nő vagyok!
2019. jan. 7. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Bízzon benned? Amikor csaltad gondoltál rá, vagy csak saját magadra? Most, hogy elveszítheted, rájöttél, hogy szereted?

Gondoltál rá, mekkora fájdalmat fogsz okozni? Tudod te mekkora fájdalom, ha megaláznak, semmibe vesznek? Remélem leülsz vele és őszinte leszel. Nem elég csak megbánni, egész életen át tudsz hűséges lenni? Ha nem akkor engedd el, hogy másvalakivel boldog lehessen.

2019. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha azt sem tudod miről beszélgess vele,ahogy írtad,akkor ezt Kedves Kérdező Te buktad be.Tök mindegy,hogy nő vagy,vagy férfi.
2019. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!